امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد || نسخه ۴40

(12-06-2021، 14:28)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:24)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هممم دقیقا
حالا یکی از فامیلای ما ی آیفون x با حافظه ی ۶۴ رو میخواست بفروشه و مام میدونیم فوق فوق ۲ ماه دستش بود ولی حافظش کمه خیلی خودشم به خاطر حافظش میخواست بفروشتش:/
به این بازاریا هم نمیشه اعتماد کرد کلا:/

وای من بیشتر از ۷ و ۸ خوشم میاد چون اون دکمه دایره ی وسطو دارنTelegh_01

منم اوایل se میخواسم بخرم ولی ایفون ایکس اس مکس رو ک دیدم و عدش 12 پرومکس محوش شدم

از نسل se ها هیچ استفاده ای نکردم و هیچ اطلاعاتی ندارم
 سپاس شده توسط BIG-DARK
آگهی
(12-06-2021، 14:28)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:24)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هممم دقیقا
حالا یکی از فامیلای ما ی آیفون x با حافظه ی ۶۴ رو میخواست بفروشه و مام میدونیم فوق فوق ۲ ماه دستش بود ولی حافظش کمه خیلی خودشم به خاطر حافظش میخواست بفروشتش:/
به این بازاریا هم نمیشه اعتماد کرد کلا:/

وای من بیشتر از ۷ و ۸ خوشم میاد چون اون دکمه دایره ی وسطو دارنTelegh_01

منم اوایل se میخواسم بخرم ولی ایفون ایکس اس مکس رو ک دیدم و عدش 12 پرومکس محوش شدم

باور میکنی من اصن از طراحی آیفون ۱۲ خوشم نمیاد:/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nashenas(:
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(12-06-2021، 14:26)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:23)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایفون 12 پرومکس ک بالای 40 تومنه
اگ بخوام 23 تومن بدم یه ایفون هشت هشت پلاس ی همچی چیزی میشه ک زیاد نظرم بشون نی
یا اگ شد میدم ایفون ایکس اس مکس خیلی خوشم میاد بهشون مخصوصا طراحیش
به دلار ک نه ب دینار
اونوقت ک پول ایرانو میخوام به دینار تبدیل کنم بش بدم
روزی 50 دینار درامد داره ک توی ایران میشه 5 ملیون
یه ماه میره 150 تومن میاره /=
خیلی پولداره یه خونه زندگی داره /=
البته استفادشو هم میکنه

ایفون هشت پلاس همین حدود ۹-۱۰ تومن تا ۱۱ اینا در میاد نه بیشتر !
دینار هست ، اونام گوشیو به دلار میارن ک دینارو تبدیل دلار میکنن میفروشن تو کشور‌خودشون !
ک الان وضعیت دینار بدتر دلاره خخخ

اگ 8 9 تومنه ک عالیه همون 8 پلاس رو میگیرم._
یعنی دردسر داره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 23
خداحافظ...
Nashenas(:
(12-06-2021، 14:29)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از نسل se ها هیچ استفاده ای نکردم و هیچ اطلاعاتی ندارم

se شنیدم میان رده های ایفون هستن و تنها ایرادش رم کم و نداشتن ادابتور شارژره
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط امیر‌حسین
فعلا همگی
 سپاس شده توسط моои
@امیر‌حسین
واقعا آیفون هشت ۹-۱۰ تومنه بعد من رفتم این گوشیه کوفتیمو ۹ تومن گرفتم؟:/
Nashenas(:
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(12-06-2021، 14:28)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:26)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم مامان بابام همیننو میگن ولی دارم روش کار میکنم._.

من کار کردم نتیجه نداد:/
البته از اونجایی ک من به هیچکی رو نمیزنم حتی خانواده ی خودم و زود عصبی میشم شاید ب خاطر همون باشه:/

(12-06-2021، 14:30)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باور میکنی من اصن از طراحی آیفون ۱۲ خوشم نمیاد:/

منم اوایل اصلا خوشم نمیومد ولی بعدا عاشقش شدم/=
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط моои
(11-06-2021، 20:16)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ"

کجا رفته این/=
اونم بدون خدافظی

تو اف بودي به من چه:/
نآشِنآسَم(:
(12-06-2021، 14:33)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@امیر‌حسین
واقعا آیفون هشت ۹-۱۰ تومنه بعد من رفتم این گوشیه کوفتیمو ۹ تومن گرفتم؟:/

دست دومش منظورشه فک کنم/=
من اون روزز 64 گیگ 8 پلاس دس دوم تو دیوار دیدم 9 تومن._.
ناشناس بگو (;

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان