امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد || نسخه ۴40

(12-06-2021، 14:33)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:28)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کار کردم نتیجه نداد:/
البته از اونجایی ک من به هیچکی رو نمیزنم حتی خانواده ی خودم و زود عصبی میشم شاید ب خاطر همون باشه:/

(12-06-2021، 14:30)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باور میکنی من اصن از طراحی آیفون ۱۲ خوشم نمیاد:/

منم اوایل اصلا خوشم نمیومد ولی بعدا عاشقش شدم/=

عاالی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nashenas(:
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، βάરãɲ
آگهی
@سهَ‌ند

بودم...خيلي جيگره خدايي:/
اگه ميمرد خيلي بد بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(12-06-2021، 14:34)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:33)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@امیر‌حسین
واقعا آیفون هشت ۹-۱۰ تومنه بعد من رفتم این گوشیه کوفتیمو ۹ تومن گرفتم؟:/

دست دومش منظورشه فک کنم/=
من اون روزز 64 گیگ 8 پلاس دس دوم تو دیوار دیدم 9 تومن._.

هوم ۶۴ کمه:/
من چند ماه پیش ک خواستم ۸ رو بگیرم ۲۵۶ ، ۱۸ تومن بود
Nashenas(:
@THEDARKNESS
نبودم كه اين لقبو نميزاشتي^^
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، THEDARKNESS
(12-06-2021، 14:34)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:33)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم اوایل اصلا خوشم نمیومد ولی بعدا عاشقش شدم/=

عاالی

البته کیفیتش عالیه
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 24
 سپاس شده توسط моои ، βάરãɲ
(12-06-2021، 14:35)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@سهَ‌ند

بودم...خيلي جيگره خدايي:/
اگه ميمرد خيلي بد بود

کسی نمیتونه بکشتش
ناشناس
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(12-06-2021، 14:37)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:34)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاالی

البته کیفیتش عالیه

خب عاره خیلی خوبه
ب خصوص عکساش *_* عشق میکنی باهاشون
Nashenas(:
(12-06-2021، 14:35)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:34)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست دومش منظورشه فک کنم/=
من اون روزز 64 گیگ 8 پلاس دس دوم تو دیوار دیدم 9 تومن._.

هوم ۶۴ کمه:/
من چند ماه پیش ک خواستم ۸ رو بگیرم ۲۵۶ ، ۱۸ تومن بود

من خواسم گوشی بخرم بابام گف 64 بگیر تو ک نیاز نداری گفتم بابا زود پر میشه /=
گفت ب اینش نرو گفتم بابا حافظه کم باشه ک خوب نی/=._.
هرجور بود مخشو زدم.-.

(12-06-2021، 14:38)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:37)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته کیفیتش عالیه

خب عاره خیلی خوبه
ب خصوص عکساش *_* عشق میکنی باهاشون

میگن دوربین 12 مگاپیکسل اپل 12 پرومکس اندازه 108مگاپیکسل شیائومیه/:
ولی ایفون 12پرومکس گلد رنگ و سفید رنگ و ابیش خیلی نازه*-*
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 24
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(12-06-2021، 14:34)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2021، 20:16)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ"

کجا رفته این/=
اونم بدون خدافظی

تو اف بودي به من چه:/

عجب/=

(11-06-2021، 22:55)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه دنیامه ...
.
.
.
.
و این دنیا چیزی بجز بازی و سرگرمی نیست
سوره عنکبوت Telegh_01
بی تر بیوت/=
ب شوخرم میگم بیاد آمپول بزنتت 20
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(12-06-2021، 12:01)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2021، 22:27)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الحمداللهههه
الان حالت چطوره چ حسی نسبت ب زندگی داری Telegh_01

حس جالبی ندارم متاسفانه Telegh_01

(12-06-2021، 10:06)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01

بگو برای من از اینکه زندگی چطور است؟

زندگی بد است بد Telegh_01
سهون تیر خورد وسطاش Telegh_01
چانیول دوباره ب بکهیون تجاوز کرد ولی اینبار بکهیون راضی بود Telegh_01  سسهون به کای رسید و زندگیشونو آغاز کردن Telegh_01

باید اخطار میدادم نخونیشTelegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان