امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد || نسخه ۴40

(15-06-2021، 14:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2021، 14:14)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جیگر
خوبم تو چطوری؟
جیگری از خودتونهههه ^^
من عالیم امروز استثناً Telegh_01  ایشالا که تا شب بچه ها بذارن تو همین مود خوب بمونم ._.

تو چطوری ؟ خوبه خوبی ؟

ماموریت خراب کردن حس خوب مدیر.
به نفر اول ۱ ماه محرومیت
نفر دوم ۲۰ روز
و نفر سوم ۱۰ روز
هدیه داده میشود.
بسته های جذابی گذاشتم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط *VENUS*
آگهی
(15-06-2021، 14:14)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2021، 14:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خیرم 20

اها شما فرشته مهربونی.
شرمنده

میدونم bathtime

دشمنت شرمنده bathtime

(15-06-2021، 14:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2021، 14:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیگری از خودتونهههه ^^
من عالیم امروز استثناً Telegh_01  ایشالا که تا شب بچه ها بذارن تو همین مود خوب بمونم ._.

تو چطوری ؟ خوبه خوبی ؟

به نفر اول ۱ ماه محرومیت
نفر دوم ۲۰ روز
و نفر سوم ۱۰ روز
هدیه داده میشود.
بسته های جذابی گذاشتم؟

Dodgy
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
(15-06-2021، 14:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2021، 14:14)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اها شما فرشته مهربونی.
شرمنده

میدونم bathtime

دشمنت شرمنده bathtime

(15-06-2021، 14:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نفر اول ۱ ماه محرومیت
نفر دوم ۲۰ روز
و نفر سوم ۱۰ روز
هدیه داده میشود.
بسته های جذابی گذاشتم؟

Dodgy

نه هرچی فکر میکنم همون دیکتاتوری.
الان بد جور مرضم گرفته اعصابتو خرد کنم برم تا بن نشدم.
 سپاس شده توسط *VENUS*

(15-06-2021، 14:14)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دیگه مثل همونایی که قبل اینکه میخوان یه چیز سنگین جابجا کنن انگشتاشونو خرچ خوروچی میکنن یا اونایی که موهاشون بلنده میخوان تمرکز کنن اول موهاشون رو محکم میبندن. اینم موقع فکر کردن باید دستشو اونطوری کنه

اونا آمادگی قبل عمله .
ولی در حین عمل ، دیگه اون کارا ادامه پیدا نمیکنه
اینم میتونست اول دستاشو اونجوری کنه که اماده فکر بشه، بعدش لیوانشو برداره و شروع کنه به فکر کردن .-.

خب اونجوری که دیگه دستاش آزاد نمیشدن. اونی که موهاشو میبنده اگه موقع عمل موهاش باز بشه دوباره میبندتش دیگه
ناشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*

(15-06-2021، 14:14)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جیگر
خوبم تو چطوری؟
جیگری از خودتونهههه ^^
من عالیم امروز استثناً Telegh_01 ایشالا که تا شب بچه ها بذارن تو همین مود خوب بمونم ._.

تو چطوری ؟ خوبه خوبی ؟

(15-06-2021، 14:14)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دیگه مثل همونایی که قبل اینکه میخوان یه چیز سنگین جابجا کنن انگشتاشونو خرچ خوروچی میکنن یا اونایی که موهاشون بلنده میخوان تمرکز کنن اول موهاشون رو محکم میبندن. اینم موقع فکر کردن باید دستشو اونطوری کنه

اونا آمادگی قبل عمله .
اینم میتونست اول دستاشو اونجوری کنه که اماده فکر بشه، بعدش لیوانشو برداره و شروع کنه به فکر کردن .-.

این خوبی ک گفتم از آثار قاطی شدن چنتا پیامه^.^
_
به به خداروشکر عالی باشی همیشه مهربون جان
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، *VENUS*
(15-06-2021، 14:22)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونا آمادگی قبل عمله .

خب اونجوری که دیگه دستاش آزاد نمیشدن. اونی که موهاشو میبنده اگه موقع عمل موهاش باز بشه دوباره میبندتش دیگه
حق با توئه.
یعنی کل مدت باید دستاش آزاد باشه
گرفتم
همیشه برام سوال بود این قضیه
به نظرت داره به لیوان و چیزی که تو لیوانه فکر میکنه؟

(15-06-2021، 14:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2021، 14:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم bathtime

دشمنت شرمنده bathtime

Dodgy

نه هرچی فکر میکنم همون دیکتاتوری.
الان بد جور مرضم گرفته اعصابتو خرد کنم برم تا بن نشدم.

برو برو -__-
خدا به همراهت -___-
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، βάરãɲ
(15-06-2021، 13:52)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2021، 13:50)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bathtime

به به...عروس خانوم v:

جیززززز
عروس کجا بود /=
من دیگه فک کنم سینگل ب گور شم*.*
                               توهم زا نیست ...♡

سپاس شده توسط Prometheus ، Mohlek
(15-06-2021، 14:23)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیگری از خودتونهههه ^^

تو چطوری ؟ خوبه خوبی ؟

اونا آمادگی قبل عمله .

_

Dodgy
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(15-06-2021، 14:23)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیگری از خودتونهههه ^^
من عالیم امروز استثناً Telegh_01 ایشالا که تا شب بچه ها بذارن تو همین مود خوب بمونم ._.

تو چطوری ؟ خوبه خوبی ؟

اونا آمادگی قبل عمله .

_
فداتون بشم ^^ ❤️
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، THEDARKNESS
(15-06-2021، 14:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

_

Dodgy

اینجا پیامی ندارم/=
بقیه جاها رو گفتم ، واسع همین دیر ج دادم
                               توهم زا نیست ...♡

سپاس شده توسط THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان