امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [458]

(06-09-2021، 19:24)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:22)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کاری نمیتونم بکنم تنهایی تا وقتی افرادی هستن که هنوز به زنا میگن ضعیفه و وقتی زنایی هستن که این موضوع ضعیف بودن رو قبول میکنن وقتی‌بعضی زنا و مردا فکر میکنن چیزایی مثل سیگار فقط واس مرداس من کاری از دستم بر نمیاد
خب نظر دادن فرق میکنه
مثلا میگی اقا اجازه من جواب این سوال رو بلدم
خب
باید بری پای تخته حلش بکنی حرف زدن رو همه بلدن

متاسفانه افرادی مثل تو که این موضوع رو قبول نمیکنن خیلی زیاده ببین حتی دلت نمیخواد به حرفای‌من فکر کنی‌چه برسه قبول کنی ۱۰۰تا مثل توام باشن هیچی عوض نمیشه
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، βάરãɲ
آگهی
دختر ستیز بودن و زن ستیزی و نا برابری یعنی مامانم میگفت آره عروسمون خوبه
مادربزرگم گفت پول دادیم خریدیمش بایدم خوب باشه
یعنی من جرعت ندارم برم بیرون یه خرید ساده کنم یبار رفتم انقد موتوری رد شد برگشتم خونه
یعنی مامانت بگه چون دختری نباید بیرون بری و مردم ببیننت
یعنی اجازه ندارم برم خونه دوستم
خب اینا مشکلات دختر بودنه پسر بودنم کلی مشکل داره
مرد گریه نمیکنه
باید کار کنی تا پول در بیاری
یعنی نمیتونی به خودت برسی چون بهت میگن شبیه دخترایی
هرکدوم مشکلات خودشون و دارن و بدبختی دارن
پس به جای بحثای بیهوده بیاید یکم تفرکر و دیدگاهمون و تغییر بدیم تا هم جامعه خوب بشه هم پدر و مادر خوبی بشیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Mohlek ، *VENUS* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، βάરãɲ ، Emmɑ ، شـــقآیــق
(06-09-2021، 19:24)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:23)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول خود زنا باید قبول کنن حقوقشون برابره وقتی یه دختر تو خیابون سیگار میکشه و یه دختر دیگه بد نگاش میکنه از بقیه توقعی نیست

خداروشکر کسی بد نگام نکرده ایح ایح

خداروشکر
 سپاس شده توسط Emmɑ ، βάરãɲ
(06-09-2021، 19:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:18)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی برابری
برابری بین حقوق،شغل،همین چیزا دیگه
برابری خودش ساخته میشه من نابرابری رو نابود میکنم
آخه چرا نمیفهمین ما داریم نسل نابرابری رو با این کارا پیش میبریم
مثلا حق با پسره ولی بخاطر دختر بودنت حق رو بدی به دختره
ینی چی اخه
والا پسرای خوبم تو این دنیا هستن
خب
تیکه اول حرفت درسته
ولی یه جارو داری با تعصب پیش میری. و تعصب تو هیچی خوب نیست
فمینیسم هیچ وقت منظورش این نبوده که بگه پسرا همشون بدن. حق با دختراست، پسرا فقط ظلم میکنن و..
اصلا هدفش این نیست !
تنها چیزی که میگه برابریه
و حتی خیلی جاها به نفع پسرا حرف میزنه ! مثلا میگه فقط مرد نباید بره کار کنه و زحمت بکشه ( این تفکر تو ایران خیلی زیاده )
میگه خانوما هم کنار مردا باید کار کنن و برای مخارج کمک کنن
فمینیسم خیلی قشنگه پرهام.
ما هیچ وقت نمیگیم پسرا همشون بدن. اصلا حرفمون این نیست
تنها چیزی که میخواییم حقوق برابره
من تمام تلاشمو کردم
ولی کسی قبول نکرد
برو پیجشون رو ببین
من عصبی نیستم دارم راحت حرف میزنم
عکس پیجشو شقایق خانوم چن وقت پیش گذاشت
نوشته مرد ایرانی بده!
میبینی حرف زدن برابریه ولی معنای عملش نا برابری
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، *VENUS*
(06-09-2021، 19:26)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:24)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر کسی بد نگام نکرده ایح ایح

هیس کن-_-
چطوری دورت بگردم
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، ραтяιcια
(06-09-2021، 19:24)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:21)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش بیخیال شید Telegh_59

دعوا که نمیکنیم گل من ^^
بحث اینجوری که خوبه

دلم برات تنگ بودا *.*
خوبی؟
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط *VENUS*
(06-09-2021، 19:26)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی من جرعت ندارم برم بیرون یه خرید ساده کنم یبار رفتم انقد موتوری رد شد برگشتم خونه
مرد گریه نمیکنه
پس به جای بحثای بیهوده بیاید یکم تفرکر و دیدگاهمون و تغییر بدیم تا هم جامعه خوب بشه هم پدر و مادر خوبی بشیم

تو چند سالت بود ؟ ۳۵ ؟؟
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
(06-09-2021، 19:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:26)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرد گریه نمیکنه

تو چند سالت بود ؟ ۳۵ ؟؟

بهااااار Telegh_01 Heart
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *VENUS*
(06-09-2021، 19:26)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:24)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب نظر دادن فرق میکنه
مثلا میگی اقا اجازه من جواب این سوال رو بلدم
خب
باید بری پای تخته حلش بکنی حرف زدن رو همه بلدن

متاسفانه افرادی مثل تو که این موضوع رو قبول نمیکنن خیلی زیاده ببین حتی دلت نمیخواد به حرفای‌من فکر کنی‌چه برسه قبول کنی ۱۰۰تا مثل توام باشن هیچی عوض نمیشه
با تو چی؟
با صد تا مث تو چیزی عوض میشه؟؟
ولی بازم به خانواده ربط‌ داره
وقتی خانواده یادت بده که باید بزنی تو دهن این افراد یاد میگیری پس فردا حقتو از همه بگیری

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان