امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [458]

جینگیلی جینگیلی قناری 17
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی
(10-09-2021، 16:04)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:04)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی انقدر دنیا گل و بلبل شده که احتمالات رو هم قبول نداری؟

چطوری لز چیزی که گفتم همچین برداشتی کردی؟
چند صد کیلومتر اونور تر رو دیدی؟
میفهمی چی شده؟
 سپاس شده توسط shahid
(10-09-2021، 16:06)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب چون واقعا نیست Telegh_01
سهند راست میگه
ولی خب به نظر من همچنان کسی که به عنوان مهمان میاد تا به صورت ناشناس گ.ا رو چک کنه آشغالیه Telegh_01 و باید بگیری و خفش کنی
ما این اصطلاحو از سال ۲۰۱۵ واسه این افراد به کار میبردیم
ما که تازه کاریم هر اقدامی که کردیم بقول بقیه از سر عقده شخصی بوده.از شما انتظار نمیرفت
چقدر سخت میگیرین شما نوجوونا
صرفا شوخیه همش
سخت نگیر عزیزم

(10-09-2021، 16:06)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جینگیلی جینگیلی قناری 17

عشق عشق عشقققققق ^^
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh
(10-09-2021، 16:08)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:04)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری لز چیزی که گفتم همچین برداشتی کردی؟
میفهمی چی شده؟

چیشده؟
ناشناس
(10-09-2021، 16:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:02)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مفتخر میشم اگه با یه انسان بزرگ (جسمی نه، روحی) هم صحبت بشم ^^♡

منو میگی ؟ O_O
من فدای شماااااا
خوبی خوشی ؟
نه دختر همسایه رو میگم :>
خدانکنه
تو رو دیدم خوب شدم ^^ تو چی؟
 سپاس شده توسط *VENUS*
(10-09-2021، 16:08)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:08)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میفهمی چی شده؟

چیشده؟
هنو متوجه نشدی؟
ببینم سخنرانی رو دیدی؟
(10-09-2021، 16:10)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:08)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیشده؟
هنو متوجه نشدی؟
ببینم سخنرانی رو دیدی؟

باید دقیق تر حرف بزنی تا بفهمم چیو میگی
ناشناس
(10-09-2021، 16:06)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جینگیلی جینگیلی قناری  17

سلامتی گوگولی انجمن =^=
 سپاس شده توسط shghyegh
(10-09-2021، 16:09)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو میگی ؟ O_O
من فدای شماااااا
خوبی خوشی ؟
نه دختر همسایه رو میگم :>
خدانکنه
تو رو دیدم خوب شدم ^^ تو چی؟
من عالیم اصلا امروز
کلی انرژی مثبت دارم 22
از ۶ بیدار شدم
رفتم نون گرم و تازه خریدم. صبحونه درست کردم چایی گذاشتم
مادرو بیدار کردم واسه صبحونه
از ساعت ۹ قرمه سبزیو گذاشتم رو اجاق گاز که تا ظهر خوب جا بیوفته
یکمم خونه تکونی کردم
کارای مقالمو تموم کردم
خلاصه که خیلی مفید بودم امروز
از خودم راضیم
تو چه خبرا؟
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، shghyegh
(10-09-2021، 16:10)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:10)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنو متوجه نشدی؟
ببینم سخنرانی رو دیدی؟

باید دقیق تر حرف بزنی تا بفهمم چیو میگی
اها
مغز تو و افکارت از بقیه دور تر و جواب این سوال ها دورتره
ما دو تا با هم فرقی نداریم تازه فهمیدن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان