امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [459]

(21-09-2021، 22:22)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 22:19)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روح ندارم ناموسن همش جیمه  Angel

اگه تینا و شقی جون بگن میام Angel

تینا؟
یه زمانی فقط من بودم(":

مثل اینکه تو قلب تو فقط سیروانه(: ولی تو قلب سیروان ۴/۵نفر هستن (((:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Đęąđ.ğïřł
آگهی
(21-09-2021، 22:22)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 22:19)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا چند روز افسرده بودم حتی لفت هم دادم حسام اومد باهام حرف زد اروم شدمگفت بیام دنبالت
من تورو نشناسم باید برم بمیرم Undecided

دوراز جونتتتتت
اگ میشناختی خیلی وقت پیش برمیگشتیTelegh_10
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
@شـــقآیــق
اعتراض دارم
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
اههههههههه اههههههه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(21-09-2021، 22:21)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 22:20)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوووووووف(((((:
Angel بچه خوبیم دیگه.

نگفتم اقا بزار اول اسمم ۴۲ روز بزرگترم اه Cool

چشممم اقا سیروان شب بود تارهای سفید موهاتونو ندیدیم(:
(21-09-2021، 22:17)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 22:15)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا  با بی تفاوتیت مشتی محکم بر دهانشان بزن
مخصوصا علی سهند و مخصوصا حسام
اینام اصلا نمیخوام دعوا درست کننذ
اصلنم تو تل نگفتن که بریم کرم بریزیم تو فلش
همش اتفاقیه vvv:
اره بابا عادیه تا من میام همه میان چندتا تیکه میندازن مسخره میکنن میرن Undecided

همین که یکم خوشحال میشن بسه Big Grin

(21-09-2021، 22:24)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 22:22)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تورو نشناسم باید برم بمیرم Undecided

دوراز جونتتتتت
اگ میشناختی خیلی وقت پیش برمیگشتیTelegh_10
نه دیگه بعضی وقت ها باید ایستاد تا یکی بیاد دنبالت
 سپاس شده توسط Mohlek ، Đęąđ.ğïřł
(21-09-2021، 22:23)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 22:22)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تینا؟
یه زمانی فقط من بودم(":
یه زمانی هم فقط من ارومت میکردم الان حسام ارومت میکنه crying

بیا ک بقیه سواستفاده نکنن((:
بیا استامینوفن من باش
(21-09-2021، 22:23)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تینا؟
یه زمانی فقط من بودم(":

مثل اینکه تو قلب تو فقط سیروانه(: ولی تو قلب سیروان ۴/۵نفر هستن (((:
نه دیگه زیادش نکن

۷۵٪

۵۰٪ شقی

نصف خارج شده

۲۵٪ تو
وارد شده Angel

حالا ببینم اخرش چی میشه Big Grin

(بسی شوخی)جدی نبود ها نزنیمون
زبیارویان چطورن؟
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(21-09-2021، 22:25)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 22:17)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینام اصلا نمیخوام دعوا درست کننذ
اصلنم تو تل نگفتن که بریم کرم بریزیم تو فلش
همش اتفاقیه vvv:
اره بابا عادیه تا من میام همه میان چندتا تیکه میندازن مسخره میکنن میرن Undecided

همین که یکم خوشحال میشن بسه Big Grin

ببین یچیزی هس تو بحثا
همیشه طرف مقابل رغیب خودت میبینی
اگرم کم بیاری تو بحث فک میکنی اونا بردن و تویی که باید جم کنی بری
ولی حقیقتا اینجوری نیست
انقد خودتو اذیت نکن
اگه یادت باشه یبار بحث سیاسی کرده بودیم تو تل
ده بار بت گفته بودم که این بحث دوستانس
چون میدونستم اگه اونجوری زمینه چینی نمیکردم ممکن بود منو هم نقطه مقابلت ببینی
اینم همونه
سهند بت تیکه میندازه
خو تو هم بنداز
والا
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان