امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [459]

(24-09-2021، 21:27)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 21:20)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا با من بگو و بخند

محض رضای خداوند ی نگا ب ناشناست بندازززز
همش باید بهتون یادآوری کنم ناموصا؟

این سوالای سمی چیه._.خدامرگم بده._.
 سپاس شده توسط shahid
آگهی
(24-09-2021، 19:10)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 13:03)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دمت جهنم :>
عرررر اسمش؟ سنش؟ مکانش؟ خانواده ش؟شخصیتش؟عکسش؟

@shahid
سعادت آشنایی با سرور رو دارم؟!-.-
اقا قرار نی باش ازدواج کنی که اسمش مندی و ازت بزرگتره تازهTelegh_01
سن فقط یه عدده بانو Telegh_01 Telegh_05
ازم خوشش اومده حالا؟
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(24-09-2021، 21:50)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 21:27)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محض رضای خداوند ی نگا ب ناشناست بندازززز
همش باید بهتون یادآوری کنم ناموصا؟

بیل بیرم .-.
خیلی حال میده کع
دوباره ی نیگا بندازش
 سپاس شده توسط Emmɑ
(24-09-2021، 21:55)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 19:10)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا قرار نی باش ازدواج کنی که اسمش مندی و ازت بزرگتره تازهTelegh_01
سن فقط یه عدده بانو  Telegh_01 Telegh_05
ازم خوشش اومده حالا؟

اون اصن نیدونه تو وجود خارجی داری

منتظرمممممممممم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16294070130802
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(24-09-2021، 22:02)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 21:50)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیل بیرم .-.
خیلی حال میده کع
دوباره ی نیگا بندازش
بیل بیرم؟
جوابشم دادم!
 سپاس شده توسط shahid
(24-09-2021، 21:47)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 21:41)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با چیزای کوچولو مثلا چی؟
آخع واس چی؟ اصن چع نیازی داره؟

خوب خیلی چیزا
چطور بگم
مثلا من حدودا چند ماه پیش یکی از دوستام در جواب استوری بهم گفت بهت افتخار میکنم حالا یا واقعی گفت یا گفت که خوشحال شم ولی من واقعا خوشحال شدم و خیلی حالم خوب شد
حتی وقتی یکی برام کاری میکنه و زحمت میکشه من خیلی خیلی خوشحال میشم

یعنی چی چه نیازی داره؟ ارزش قائل شدن یعنی احترام گذاشتن،یا یه چیزی و یه فردی واست مهمه مگه میشه نیاز نباشه؟

واااااو
فک میکردم مث من از غمگین ھا و تنھای روزگار باشی
بت نمیخودہ ھمچین آدمی باشی
بعد جالبہ رفیقام ھمہ مث توان =|
منم ی زمانی ھمینجوری بودم اما خوب ھیچ سودی نداشت =|
فقط تو ھیئت حال میدہ

پس یعنی تو واسہ ھمہ چہ ارزش قائل میشی؟
برات مھمہ کی چی میگہ؟

ی چیز خفن تو ناشناست فرستادم برو جواب بدہ
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(24-09-2021، 21:15)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Prometheus

https://s4.uupload.ir/files/4_zip9.jpg

داش واس مام کار چجور کن با این حقوقا
خداییش این فوق العادس

@ραтяιcια

ب قول سید:
از بچگی بهم گفتن بزرگ میشی یادت میره
من کوچیک شدم و یادم موند و این یادم داد
که واقعیت همیشه خلاف گفته هاشون خواهد بود .

تازگی ها ب این نتیجه رسیدم تو این دنیا جز هیات هیپ چیزی نیست ک قاعل ارزش باشه
تو چی فک میکنی؟

پاشو بیا روستا ما
 سپاس شده توسط shahid
(24-09-2021، 22:23)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 21:47)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب خیلی چیزا
چطور بگم
مثلا من حدودا چند ماه پیش یکی از دوستام در جواب استوری بهم گفت بهت افتخار میکنم حالا یا واقعی گفت یا گفت که خوشحال شم ولی من واقعا خوشحال شدم و خیلی حالم خوب شد
حتی وقتی یکی برام کاری میکنه و زحمت میکشه من خیلی خیلی خوشحال میشم

یعنی چی چه نیازی داره؟ ارزش قائل شدن یعنی احترام گذاشتن،یا یه چیزی و یه فردی واست مهمه مگه میشه نیاز نباشه؟

واااااو
فک میکردم مث من از غمگین ھا و تنھای روزگار باشی
بت نمیخودہ ھمچین آدمی باشی
بعد جالبہ رفیقام ھمہ مث توان =|
منم ی زمانی ھمینجوری بودم اما خوب ھیچ سودی نداشت =|
فقط تو ھیئت حال میدہ

پس یعنی تو واسہ ھمہ چہ ارزش قائل میشی؟
برات مھمہ کی چی میگہ؟

ی چیز خفن تو ناشناست فرستادم برو جواب بدہ

غمگین نیستم اصلا، ولی خوب زود ناراحت میشم تقریبا زود هم رفع میشه
تنهای تنها نیستم ولی دورم شلوغ هم نیست

نه همه چی همه چی واسه چیزایی که برام مهم و با ارزشه
مگه میشه مهم نباشه کی چی میگه؟
اگه تو به بقیه احترام نزاری و براشون ارزش قائل نباشی هیچ احترامی هم از طرف مقابل دریافت نمیکنی و اینجوری فکر میکنی همه دنیا دست به دست هم دادن تورو خورد کنن یا ناراحتت کنن در صورتی که این بازتاب رفتار خودته
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط shahid
(24-09-2021، 22:15)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 22:02)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیل بیرم .-.
خیلی حال میده کع
دوباره ی نیگا بندازش
بیل بیرم؟
جوابشم دادم!

پس زین و نابین .-.
جدن اونم شد جواب؟
یدونہ طوماری الان مینویسم ھنگ کنی
 سپاس شده توسط Emmɑ
(24-09-2021، 22:29)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 22:15)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیل بیرم؟
جوابشم دادم!

پس زین و نابین .-.
جدن اونم شد جواب؟
یدونہ طوماری الان مینویسم ھنگ کنی

چون دیگه مث قبل حوصله این لوس بازیارو ندارم
یا ارزش قائل باشه یا دلتنگ
برای من فرقی نداره

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان