امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [460]

(30-09-2021، 13:45)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@نـــــⓐنسی

خیخیخی
اون اقای مهربون صفحه 5 /43 ارسال تاپیک تصورات*-*

ممنون^^♥

(30-09-2021، 14:15)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2021، 12:33)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوابمو تو گ.آ نمیده

خوب میکنی Telegh_43

دیشب خواب دیدم اومدید خونمون گوجه و کشمش پاک میکنید یه صاحب کاریم بود پول میداد بهتون منم گفتم منم میرم پیششون کار کنم پول در بیارم تازه حسامم بهم پیشنهاد ازدواج داد Telegh_01
@"shghyegh
@"Mohlek
این دیگه چ سمی بوددد Telegh_01 Telegh_01
تو ک از منم بدتری تو خواب دیدن Telegh_01

خوابای اسید من Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، shghyegh
آگهی
(30-09-2021، 15:24)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2021، 13:45)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@نـــــⓐنسی

خیخیخی
اون اقای مهربون صفحه 5 /43 ارسال تاپیک تصورات*-*

ممنون^^♥

._. خواهشش(:
+
دیروز به اون اقای مهربون پ.خ دادم .___.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط _sehun_
(30-09-2021، 15:26)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2021، 15:24)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون^^♥

._. خواهشش(:
+

جواب داد؟/:
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(30-09-2021، 15:24)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2021، 15:24)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به زندگیت رحم کن
مثل پروفایلم میشم نه؟
آره متاسفانه
ناشناس
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
@Mohlek
من ازت متنفر شدم و فردا میرم برا طلاق خیانت کار پست
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Mohlek
(30-09-2021، 15:27)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2021، 15:26)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._. خواهشش(:
+

جواب  داد؟/:
نه بابا*-* اينا افن كه
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط _sehun_
(30-09-2021، 15:28)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mohlek
رومینا :||||
ناشناس
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، _sehun_
(30-09-2021، 15:28)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2021، 15:28)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mohlek
رومینا :||||

.__.
منو قاطي زندگيتون نكنين ميخواستيد به هم پايبند باشين
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط Mohlek
(30-09-2021، 14:28)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"AVA_MADI*"

حوصلم پوکید بیا بیحرفیم الوچک من*-*

منم همینطور
چی بگیم لاو؟
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(30-09-2021، 15:33)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2021، 14:28)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"AVA_MADI*"

حوصلم پوکید بیا بیحرفیم الوچک من*-*

منم همینطور
چی بگیم لاو؟

نمد چرتو پرت._.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان