امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [460]

(02-10-2021، 23:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2021، 23:53)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم

خوبی؟ حالت خوبه؟
به خاطر چرت و پرتاش ناراحت نشو خودت که شاهدی چقد به من توهین میکرد

چشم‌. من بخاطر حرفای پرهام ناراحت نیستم.
ممنونم بخاطر همایتات Blush Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق ، Emmɑ
آگهی
(02-10-2021، 23:56)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2021، 23:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی؟ حالت خوبه؟
به خاطر چرت و پرتاش ناراحت نشو خودت که شاهدی چقد به من توهین میکرد

چشم‌. من بخاطر حرفای پرهام ناراحت نیستم.
ممنونم بخاطر همایتات Blush Heart

پس چه خوب^^
ای صحند ای صحند همایتت میکنیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق
(02-10-2021، 23:54)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2021، 23:53)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پتو منم پارسال نهم بودم:/

عی بابا عی بابا

بگو اره بگوووو
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(03-10-2021، 0:00)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2021، 23:54)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عی بابا عی بابا

بگو اره بگوووو

چی بگمممم
چتهههه؟
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط Emmɑ
من نبودم من نبودم
چیشد ؟ پرهام زد سهندو ؟
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_ ، ραтяιcια
(03-10-2021، 0:03)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نبودم من نبودم
چیشد ؟ پرهام زد سهندو ؟

آره):
من رفتم وسط انگشتم قطع شد شقایق اومد من و بگیره افتاد زمین الان تو کماس آرمی ام شهید شد
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Mohlek
(03-10-2021، 0:01)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-10-2021، 0:00)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگو اره بگوووو

چی بگمممم
چتهههه؟

اره بگو رفتی هیپنوتیزم کردی
من یه عروسکم و از گروه zahremar همایت میکنم
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، Prometheus
(03-10-2021، 0:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-10-2021، 0:03)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نبودم من نبودم
چیشد ؟ پرهام زد سهندو ؟

آره):
من رفتم وسط انگشتم قطع شد شقایق اومد من و بگیره افتاد زمین الان تو کماس آرمی ام شهید شد
هعییی )))):
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_
(03-10-2021، 0:05)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-10-2021، 0:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره):
هعییی )))):

پرهامم با 99 درصد سوختگی الان بیمارستانه
 سپاس شده توسط Mohlek ، ραтяιcια
(03-10-2021، 0:04)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-10-2021، 0:01)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی بگمممم
چتهههه؟

اره بگو  رفتی هیپنوتیزم کردی
من یه عروسکم و از گروه zahremar همایت میکنم

منم جزو گروهتونم؟
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان