امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [460]

(03-10-2021، 21:44)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@shahid
من اراده میکنم به تو بگم: "سلام".
و میدونم تو در جوابش میگی "سلام" ، پس نمیام در گوشت بگم وقتی بت سلام کردم بم بگو سلام.
منظورم یه همچین چیزیه.
نمیدونم متوجه میشی یانه.

داش نکنہ انتظار داری تو گ.آ فلسفی بگم و ھمہ رو کافر کنم؟ ی سری چیز ھارو نمیشہ گفت کہ حالا دوبارہ بعدن زنگ بزنم بت میگم
ی سوال سادہ اگہ من جواب سلام ندم چہ اتفاقی میوفتہ؟
دوما نگاہ کن بہ دخل و تصرف
سوما ارادہ مال کیہ
متوجہ شدی؟
 سپاس شده توسط Prometheus
آگهی
(04-10-2021، 10:52)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 10:27)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ميارزه بابا*-*
من حاضره 200 بار بزنم

خوبه(:
چي؟نفهميدم منظورتو

میگم ک دوسال قبل کرونا هم سرما نخوردم
توی کرونا هم نخوردم

چهار سالل؟؟ اوه (:
افرين به شما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
(02-10-2021، 0:35)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2021، 22:36)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز این شبھات پیش پا افتادہ ببین تو امضام نوشتہ اثبات خداوند اونو بزن ی دقہ بیشتر نیس

صیحہ آسمانی و این کاملا صحیحہ
نمونہ دیگش خروج سفیانی
دارہ اتفاق میوفتہ

دلم میخواست روز بود ھمہ چی دروغ بود

@Mohlek
داش باورت میشہ من معجزہ رو دیدم؟

چیشده دابش ؟

حاجی جات خالی
واقعا دنیا چقدر عجیبہ
قبول داری داش؟
 سپاس شده توسط Mohlek
(04-10-2021، 8:14)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 7:23)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

...
+
بیشتر سایت های معتبر مثل انیمه لیست فیلتره، با زیرنویسشو معمولا ملت از آپارات و نماشا گیر میارن=| بعضی سایتا‌م میزارن
عه
تو هنوز زنده ای Telegh_01
۰-۰ ۰-۰
(04-10-2021، 7:31)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ظاهرا دیگه چون همه چیشو فیلتر کردن

شت
پ بشین درس بخون

دو روزه اومدم چجوری ندیدیم 129f
دیگه الان اینه•-•
هه:^
 سپاس شده توسط Mohlek
(02-10-2021، 6:56)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2021، 21:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ی درختم میرہ برگاش

تلفنی بت میگم بشرطی ک عبری یادم بدی

باشہ داش اما مرد باش سایلنت نکن جواب بدہ پس بزنگم؟

فھمیدم باو
ی بازندہ ای تو دستای تقدیر
پس امیدت ب چیہ؟
موفق باشی

نه بابا(:
من زندگیمو دارم تغییر میدم-_-
درس بخونم از ایران برام براخودم یه چی بشم
همچنین

هیچوقت نمیتونی تغیر بدی فقط میتونی بسازیش
چی بخونی؟
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(04-10-2021، 11:22)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2021، 6:56)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا(:
من زندگیمو دارم تغییر میدم-_-
درس بخونم از ایران برام براخودم یه چی بشم
همچنین

چی بخونی؟

(: سرنوشت سرنوشته درست ما كجا خدا گفته كه چون سرنوشت تو از قبل نوشته شده بشيني و هيچ كار نكني تو براي اينده اي كه تو روياهات ميبيني
تلاش كني تا به واقعيت بپيونده
داروسازي(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط shahid
(04-10-2021، 11:31)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 11:22)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی بخونی؟

(: سرنوشت سرنوشته درست ما كجا خدا گفته كه چون سرنوشت تو از قبل نوشته شده بشيني و هيچ كار نكني تو براي اينده اي كه تو روياهات ميبيني
داروسازي(:

اشتباه نکن نگفتم نمیشه زندگی کرد چرا مساله دیگه ای رو میگی؟ الان تو میتونی گذشته رو تغییر بدی؟ چشم بعضی ها به ژان وار ژان چجوری بود؟

خارج برای داروسازی؟
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(04-10-2021، 11:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 11:31)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داروسازي(:

اشتباه نکن نگفتم نمیشه زندگی کرد چرا مساله دیگه ای رو میگی؟ الان تو میتونی گذشته رو تغییر بدی؟ چشم بعضی ها به ژان وار ژان چجوری بود؟

خارج برای داروسازی؟
زانوارزان گذشتشو تغيير داد(: چي كار كرد؟به مردم كمك كرد شهردار شد جوري زندگي كرد كه گذشتش ديگه به چشم نيومد

بلي(:
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط shahid
(04-10-2021، 11:40)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 11:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خارج برای داروسازی؟
زانوارزان گذشتشو تغيير داد(: چي كار كرد؟به مردم كمك كرد شهردار شد جوري زندگي كرد كه گذشتش ديگه به چشم نيومد

بلي(:

اما همش زدند تو سرش و ژاور اونو دسگیر میکرد
تو این دنیا خوشبختی وجود ندارهههههه

مطمعنی؟
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(04-10-2021، 11:43)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 11:40)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلي(:

اما همش زدند تو سرش و ژاور اونو دسگیر میکرد
تو این دنیا خوشبختی وجود ندارهههههه

مطمعنی؟

ولي بعدش همه رو سرشون گذاشتنش اما بازم يه ادم خوب راهنمايش كرد انسان جايز الخطاس
دارررههه

اره هم حقوق خوبي داره هم تجربيه هم مدرك بي المللي هم كنكور نداره
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان