امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [460]

(04-10-2021، 12:32)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 12:28)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نميخوام بگم خودت بايد بفهمي

بيشور
اولن كه زبان اصليشونانگليسيه دو اميتش از امريكا بالا تره سه يه كشور  جداس چهار دو تاز بهترين دانشگاه هاي دنيا اونجاست

اگه تو نگی من چجوری باید بفهمم؟

چقد پشمکی بمولا
انگلیس اینقد بدبخته که داره برای اقتصادش تو پارلمان قانون همجنسگرایی میزاره و حمایت میکنه ازشون کجایی تو؟ امیتش چیه باز؟ هانننن؟ بیخیالش اصن موفق باشی

@βάરãɲ

سلام
کدوم دانشگاه ثبت نام کردی؟

من فقط ی هدف دارم تا بهش نرسم هیجا نمیدم /=
تربیت معلم منو تو مصاحبه رد کرد برادر
ولی خو سال بعد میرم انقد میرم تا معلم بشم ._.

(04-10-2021، 12:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 12:32)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد پشمکی بمولا
انگلیس اینقد بدبخته که داره برای اقتصادش تو پارلمان قانون همجنسگرایی میزاره و حمایت میکنه ازشون کجایی تو؟ امیتش چیه باز؟ هانننن؟ بیخیالش اصن موفق باشی

چه ربطي داره بشر؟قانون همجنسگرايي برا اينه كه هر كي هر گرايشي داره مسخره نشه!همجنسگرايي گراييشونه كار بدي نكردن!امنيتش برا اينه كه هر روز هزار تا دزدي و ...
تو امريكا بين باحجابا فرق ميزارن با ايرانيا خوب نيستن (:
اما انگليس انگونه نيست

(04-10-2021، 12:37)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا هرکی ننویسه پشمکه /=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615

بي هدب پشمك تيكه كلم منهههههTelegh_01

گونا دالم بزار بگم *.*
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، shahid
آگهی
https://harfeto.timefriend.net/16294070130802

هر كي نگه بيسكوييت مگسيم ني

(04-10-2021، 12:38)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد پشمکی بمولا

@βάરãɲ

سلام

ولی خو سال بعد میرم انقد میرم تا معلم بشم  ._.

(04-10-2021، 12:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ربطي داره بشر؟قانون همجنسگرايي برا اينه كه هر كي هر گرايشي داره مسخره نشه!همجنسگرايي گراييشونه كار بدي نكردن!امنيتش برا اينه كه هر روز هزار تا دزدي و ...
اما انگليس انگونه نيست

بي هدب پشمك تيكه كلم منهههههTelegh_01

گونا دالم بزار بگم *.*
گليه ميگولم): crying
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(04-10-2021، 12:40)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 12:38)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گونا دالم بزار بگم *.*

باچه نمیگم ):
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

چقد پشمکی بمولا

@βάરãɲ

سلام

اما انگليس انگونه نيست

بي هدب پشمك تيكه كلم منههههه:telegh_01:

گونا دالم بزار بگم *.*

احساس مشترک -_-
حاجی سلام منم بش برسون
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(04-10-2021، 12:42)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 12:40)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باچه نمیگم  ):

(: ميخندم *-* بگو عب نداله Heart
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(04-10-2021، 12:43)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گونا دالم بزار بگم *.*

احساس مشترک -_-
حاجی سلام منم بش برسون
احساس مشترک؟؟؟؟ ._.
                               توهم زا نیست ...♡

سپاس شده توسط shahid
(04-10-2021، 12:35)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 12:29)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس توضیح بده چی گفتم
داش بیشتر و واضح تر بگو

بر فرض
این حرفت میشه همون اراده کن فیکن
آفرین اما اگه با اختیاری که دارم سلام نکنم چی؟ متوجه میشی چی میگم؟
خوب نشد که باز
داش بیشتر بگو

:crazy:

ببین تو اصن سلام کردنو ول کن.

اصن همون بینگ بنگ.
سلام.من خدا هستم.اسم من حسینه.
میخوام یه دنیا توی بعد سوم خلق کنم.
به اراده من یه انفجار ایجاد میشه و چون به اراده من بوده،به طور طبیعی بعد از انبساط،روی برخی از سیارات حیات به وجود میاد و از تک سلولی های متولد شده توی آب ،بعد از مدتی طبق فرگشت و انتخاب طبیعی موجود هوشمندی متولد میشه به اسم انسان.

پس دخل این قضیه،من انسان رو با خاک رس درست نکردم.
و توضیحات دیگه درواقع نمونه اسطوره ایی قضیه است.

پسرم فازت چیه؟
حضرت مدعوسا اذیتتون کردند؟
پاتریسیا رفته رومخت؟
سهند بت فوش رکیک داده؟

داش اینجا جاش نیست بیخیال
حالا فهمیدم داری چیمیگی بحثش بشدت مفصله و الان الانا تموم نمیشه اما شبهش سادس
میخوای بگی خدا این وسط هیچکارس درسته؟
ساده ترین سوال تو حرف خودت: این سیارات از کجا اومدن؟
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(04-10-2021، 12:45)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 12:42)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باچه نمیگم  ):

(: ميخندم *-* بگو عب نداله Heart

تو چطور انقد نفسی 31
                               توهم زا نیست ...♡

سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(04-10-2021، 6:30)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-10-2021، 22:35)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیمارستانه اینجا بقران : |

تویه خیانت کاری که من دیگه همایتت نمیکنم

قبالا چجوری حمایت میکردی مگه؟ -_-  Big Grin
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Prometheus
ای بابا باز بحث فلسفی راه انداختین Telegh_39
                               توهم زا نیست ...♡

سپاس شده توسط shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان