امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [461]

(15-10-2021، 18:22)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2021، 18:20)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه به خودتون این احتمالو بدین شاید یه درصد شما اشتباه کنید و اینقدر قاطع حرف نزنید ؟
تفکر غلطه که دخترا حق انتخاب و حرف زدن داشته باشن؟/:کجای حرفم اشتباه بود چیش اشتباه بود؟
منظورم پرهام بود

میدونستید حرف منو درست متوجه نشدید و زود قضاوت کردید؟
من چی گفتم؟ گفتم تفکر غلط مارکسیست کجا در مورد شما حرف زدم؟
تفکر مارکسیست هم طولانی تر از این حرفاس که الان واستون توضیح بدم و من اصن نگفتم که دخترا حق انتخاب ندارن
پس دقیقا چرا یهو وسط اون حرفم گفتی؟ربطش چی بود؟/:
حرف پرهامو رد کردی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط Emmɑ ، Prometheus
آگهی
(15-10-2021، 18:07)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2021، 17:00)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در تراژدی امروز و همچنین ضمن تشکرات در حضور و بحث و وقتی که شما با حرف های تکراری با من گذروندین سپاسگزارم و باید بگم که قادر به جواب دادن به حرف های تکراری نیستم
در ضمن برای بار هزارم فمنیست حرفاش با عملش فرق داره و به طور کلی از ال جی بی تی حمایت میکنه و بازم میگم سالانه قتل ها و خودکشی های زیادی رخ مید(:
کسی درک نمیکنه که ال جی بی تی باید نابود شه چون دوست داره جز کشته های روز دوشنبه باشه.تصمیم جالبیه
جناب فکر کنم فقط از ال جی بی تی یا فمینیست یه چیزی شنیدی و اگه درست می دونستی چیه و چه اصولی دارن این حرفو نمی زدی :|
پرهامی؟

شما مثل اینکه در جریان نیستین
ناشناس
(15-10-2021، 18:25)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2021، 18:24)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لرد جزایری رو نمیشناسی؟

وااااااو
یادم اومد
از اعضای گروه زد بازی
حال نمیکنم راستش

سلطانه سلطان
شعراش پر از مفهومه.
ادم لذت میبره.
 سپاس شده توسط shahid
گفتگو آزاد | نُسخه [461] 123
بکشید کنارکراشتون اومد
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، سهَ‌ند
(15-10-2021، 18:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بکشید کنارکراشتون اومد

هی میگم نیاما
ناشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ
(15-10-2021، 18:27)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2021، 18:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بکشید کنارکراشتون اومد

هی میگم نیاما

تک پسر انجمن
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(15-10-2021، 18:27)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بکشید کنارکراشتون اومد

هی میگم نیاما
اره میبینی چقد عاشقتن؟یه بهونه ای دارن بکِشنت اینجا):
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(15-10-2021، 18:28)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی میگم نیاما

تک پسر انجمن

crying

(15-10-2021، 18:29)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی میگم نیاما

ای بابا crying
ناشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ ، _sehun_
(15-10-2021، 18:29)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2021، 18:29)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا crying
گریه میکنی؟من باید گریه کنم هیچکی منو دوست نداره):
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، THEDARKNESS ، سهَ‌ند
(15-10-2021، 18:24)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2021، 18:23)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره دیگه
از قدیم گفتن: اگر در دیده ی مجنون نشینی     بجز از خوبی لیلی نبینی
بالاخره تو عشقمی فرق داره برات

مگه میشه من خاله نسیم و نشناسم؟
این سم تا ابدالدهر پابرجاست -_-
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان