امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(21-02-2022، 17:47)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2022، 21:45)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا اینجا انقدر خلوته؟!

دیگه عکس هم از خودشون نمی‌ذارند. من هر سری میومدم عکس ها رو نگاه می‌کردم به این امید که معشوقه زیبام رو پیدا کنم. دیگه عکس نمی‌ذارند.
همش تقصیر امریکاس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
آگهی
(21-02-2022، 16:38)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2022، 10:53)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر
منم خوبمممم
چخبر؟

شکر ک خوبی عزیزم Heart
والا خبری نیس تو بگو چ خبر همه چی خوب میگذرع؟

(21-02-2022، 0:35)[ SouL ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

нi !5020

Hi Angel

(21-02-2022، 0:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلیکوپتر هلیکوپتر

inrv چ حسی داری انقد خلوته Big Grin
دیگه مام پیر شدیم (((:

(21-02-2022، 17:47)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلشخور که خلوت نمی‌شد. یک نسل می‌رفت نسل بعدی میومد. چرا نسل بعدی نمیاد؟

(20-02-2022، 21:45)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا اینجا انقدر خلوته؟!

دیگه عکس هم از خودشون نمی‌ذارند. من هر سری میومدم عکس ها رو نگاه می‌کردم به این امید که معشوقه زیبام رو پیدا کنم. دیگه عکس نمی‌ذارند.

(21-02-2022، 0:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلیکوپتر هلیکوپتر
چه‌طوری مرد؟

به خوبیت دادا
اونورا امنه ؟ خوبی ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط βάરãɲ
Out of My MIND

_-_-_-_-

^_^_^_^_^_^

Sombody Cut of My Heart to made you leave

+__+_+_+__++_+__++__+_+_++_

You got a heart of stone, you can never feel

You Create your own Hell

_*_*_*///////
Vibe
 سپاس شده توسط DarkLight
مست اگه آدم بود .. ike
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(22-02-2022، 8:07)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مست اگه آدم بود .. ike

دادا کمتر بزن

17
Vibe
هی زندگی
آخرین ویرایش در این ارسال: 6 ساعت پیش
ناشناس
(21-02-2022، 17:55)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
سلام! چه خبر؟

سلام ، والا خبرا پیش شماست
چه عجیب شده اینجا
همه اکانت ها شدن مثل قبر های خالی(:
https://harfeto.timefriend.net/16469080349635
(22-02-2022، 15:06)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2022، 17:55)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
سلام! چه خبر؟

سلام ، والا خبرا پیش شماست

عه یو
Vibe

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان