امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(22-06-2022، 12:29)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2022، 12:27)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگاه میکنن علائم حیاتی بروز نمیدن از خودشون (:
به صورت مهمان؟D:
عاشق اوناییم که باور کردن

ولی من حس میکنم خیلی مصنوعی و ضایع بودیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط Emmɑ
آگهی
(21-06-2022، 17:58)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2022، 15:34)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(::::::::: باید برم بمیرم که تو اینجوری بام حرف میزنی

تو واقعا فکر کردی زنده ای؟؟؟
یا نه میخوای ادای آدمای زنده رو در بیاری؟؟؟

(21-06-2022، 16:09)AsAsma ark نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب سلام اختیاری نیست

و علیکم السلام و رحمت الله

عرض سلام
لطفا موضوع مهم شه

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=298762&pid=3847101#pid3847101

@SABER
@امیر‌حسین
@م‍حمّد
@ƁяιƖƖιαηт

ممنون
تنها تو ادمی
بقیه مجسمن
↖↯↯ﺳﻌــــﯽ ﻧﮑــــــﻦ ﻣـــــــــﻨﻮ ﺩﻭﺭ ﺑﺰﻧﯽ…
ﺧﯿــــــــــــﻠﯽ ﻫﺎ ﭘﯿﺶ ✘ﻣـــــــــــﻦ✘
ﺩﻭﺭﻩ ﺩﯾـــــﺪﻥ..↯↯⇧⇩
↙↯↯ﮔــﻔﺘﻢ ﺩﺭﺟــﺮﯾﺎﻥ ﺑﺎﺷــﯽ..!!✘✘✘
 سپاس شده توسط shahid ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(22-06-2022، 16:54)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2022، 12:29)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به صورت مهمان؟D:
عاشق اوناییم که باور کردن

حس نکن
پودرتو عوض کن
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(22-06-2022، 16:42)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2022، 16:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش من سہ روز تمام واسہ اون موضوع وقت گذاشتم
جان ھفت جدت مھمش کن یہ انگیزہ ای واسش داشتہ باشم

مهم شد.

داداش دمت گر خدا خیرت بدہ
اجرکم عندالله
 سپاس شده توسط AsAsma ark ، امیر‌حسین
(22-06-2022، 18:06)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2022، 16:42)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم شد.

داداش دمت گر خدا خیرت بدہ
اجرکم عندالله

ممد داداش اون صندوق رو خالی کن ناموصاTelegh_59
https://harfeto.timefriend.net/16469080349635
(22-06-2022، 9:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2022، 23:10)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوام ادای مرده هارو در بیارم وگرنه زنده ام.

آره درسته
یه زنده ای که فقط نفس میکشه
غیر از اینه؟؟؟
مگه غیر از اینه برای تو

(22-06-2022، 12:26)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ραтяιcια
@Prometheus
@ѕααяeη
بازیگران عزیز خسته نباشید کسی نمیاد فیلمو نگاه کنه پس ختم فیلمُ اعلام میکنم
مچکر

:/
(23-06-2022، 6:55)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2022، 9:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره درسته
یه زنده ای که فقط نفس میکشه
غیر از اینه؟؟؟
مگه غیر از اینه برای تو

کافر ھمہ را بہ کیش خود پندارد ...
(22-06-2022، 17:58)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2022، 16:54)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حس نکن
پودرتو عوض کن

کوفدد
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

(24-06-2022، 12:25)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2022، 17:58)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حس نکن
پودرتو عوض کن

کوفدد
میگم که چیزه
 سپاس شده توسط ραтяιcια
امروز بعد از سالها آنلاين شدم ،
آخرين بارى كه اينجا بودم پرايد ١٢ مليون بود .
من يع پالس داشتم دو و نيم فروختم برأى هميشه از ايران رفتم .
حالا بعد ٨ سال آنلاين شدم .
بهش كه فكر ميكنم مثل يه فيلم كوتاه بود .
زندگى و نوجونى مون رو تو ايران همش تو اينجور پلتفرمهاى مسخره گذاشتيم
تا يادمون بره چقدر بى فرداايم .
يادمون بره همگى مثل أسيرهاى جنگى توى يه كشور اشغال شده ايم .
اشغال شده توسط چركترين و كثيفترين حكومت دنيا .
تمام اينها رو داشتم فراموش ميكردم كه ناگهان چشمم به فلشخور خورد .
منى كه تو اول جوونى غرق در اعتياد شدم و توى پاركها ميخابيدم
حالا از مغازي ى خودم نشستم توى آلمان و دارم اينارو مينويسم ،
و به اين فكر ميكنم كه اين وحشيها با من و ما چه كردند .
احتمالا اين آخرين بارى هست كه ميام اينجا
ولى جالب بود . يكم خالى شدم
خرد نگهدار همتون
 سپاس شده توسط _sehun_ ، حسین کرمانشاهان

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان