امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرت درباره ی نفر قبلی چیه ؟!! ( نسخه ی 2 )

(04-12-2012، 18:21)maryam jooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیره ولی کسی رو نمیشناسهAngel

من هر کی رو نشناسم
تو یکی رو میشناسم
اینقدر اسپم میزنی
که مگه میشه نشناختتBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسط i think just about you
آگهی
يه مدير كه فضايي هاى منطقه ى فلش خورو ميشناسهBig Grin
مـَسـيـرُ
مـيـشـهـ
سـاخـت از
رو
هَـدَفـ
(04-12-2012، 18:23)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه اخمخ-_-

بلههه يه بسر خله
دختر بودن یعنی  
.
.
.
.
.
.
.
.
.دنیایی پر از ظرافت دخترانگی 
(04-12-2012، 18:21)آرامش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مديريتش بده

تو اصلا میدونی مدیریت چیه ؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
بابا من هنوز معنی اسپم رو درست نفهمیدم بعدشم از کجا بفهمم کدوم اسپمه کدوم نیست؟؟HuhHuhHuhHuh
(04-12-2012، 18:24)آرامش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2012، 18:23)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه اخمخ-_-

بلههه يه بسر خله

وقت شیرت رسیده برو بخور بعد لالا برو اورین پسر خوبAngel
 سپاس شده توسط i think just about you
(04-12-2012، 18:25)maryam jooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا من هنوز معنی اسپم رو درست نفهمیدم بعدشم از کجا بفهمم کدوم اسپمه کدوم نیست؟؟HuhHuhHuhHuh

خودتو ناراحت نکن
کل ارسال هات اسپم
هستشBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسط RedSparrow ، i think just about you
(04-12-2012، 18:24)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2012، 18:21)آرامش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مديريتش بده

تو اصلا میدونی مدیریت چیه ؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

بله كه ميدونم جيه حالم ازش بهم ميخوره
دختر بودن یعنی  
.
.
.
.
.
.
.
.
(04-12-2012، 18:26)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2012، 18:25)maryam jooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتو ناراحت نکن
کل ارسال هات اسپم
هستشBig GrinBig GrinBig Grin

DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyخب حالا توضیح بده که دیگه ندمSleepyExclamation
(04-12-2012، 18:26)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2012، 18:24)آرامش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه اخمخ-_-

بلههه يه بسر خله

وقت شیرت رسیده برو بخور بعد لالا برو اورین پسر خوبAngel

من دخترم بفهم من د خ ت ر م
دختر بودن یعنی  
.
.
.
.
.
.
.
.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه???
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم همسر آینده نفر قبلی:D
  اگه با نفر قبلی تو کافی شاپ بودی چی سفارش میدادی ؟
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بدون اينکه به پايين نگاه کنيد يه حرف از حروف الفبا رو واسه نفر قبلی انتخاب کنيد
  نظرت در مورد این کلمه چیه؟!!!
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان