امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالی داری بپرس (صندلی داغ) با حضور shadi shekari

(27-02-2012، 19:08)امتیس سارا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهترین کتابی که خوندی؟

هری پاترHeartHeartHeart
(27-02-2012، 19:22)GOOGOSH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[color=#FFA500] داراکولا

منظورت چیه فرازم نفهمیدمHuhHuh
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
آگهی
(27-02-2012، 19:13)اما نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2012، 19:08)general نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2012، 19:04)اما نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه آره کتاب علمی از کی تا بحال رفتی تو کار علم اگه اینطوری بود زنا باید میرفتن دنبال شوهر نه اینکه پسرا جون بکنن ما هم بگیم نه فهمیدیم به خدا ایمان نداری ثابت نکنAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

آره شما هم میگین نهTongue برای این که ترشیده نشین درجا میگین بلهههههههه خیلی هم دلتون میخواد تازه این روزا دیگه شوهر پیدا نمیشه TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

من تا حالا با پسری دوست نشدم بهتره این آدم حرف بزنی میدونی من اعصاب ندارم اعصاب من به هم نریز هیچ دختری هم درجا نمیگه بله یا خودشو لوس میکنه یا میگه از خونه یما برو بیرون اگه فهمیدی خداروشکر نفهمیدی دیگه به من ربطی ندارهAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
(27-02-2012، 19:12)general نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2012، 19:09)istanbul نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس کنید. هردو خوشگلن ولی مردا از 100 درصد 70 درصد خوشگلن ولی زنا 100 خوشگلنHeart

این درست نیست آمارو اشتباهی گرفتیDodgy

اتفاقا درست گرفته شما از دنیا عقبیدAngryAngryAngryAngryAngryAngry

اره دخترا هم میگن از خونه ی ما برو بیرون TongueTongueدر ضمن شما حدود 3یا4 قرنی از دنیا عقبی بگم بایسته تا سوار شی ؟ میدونی چرا تاحالا با پسری دوست نشدی 2تا دلیل داره1اخلاقت2چون پسر کم شده بمیرم برای کسی که میخواد با تو دوست بشهسوالی داری بپرس (صندلی داغ) با حضور shadi shekari 75 سوالی داری بپرس (صندلی داغ) با حضور shadi shekari 75 سوالی داری بپرس (صندلی داغ) با حضور shadi shekari 75 سوالی داری بپرس (صندلی داغ) با حضور shadi shekari 75
(27-02-2012، 19:14)istanbul نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2012، 19:12)general نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2012، 19:09)istanbul نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس کنید. هردو خوشگلن ولی مردا از 100 درصد 70 درصد خوشگلن ولی زنا 100 خوشگلنHeart

تو اینقد میگی مردا خوشگلن عکس خودتو بذار ببینیم خبSleepy

چرا شما نمیذاریDodgy
 سپاس شده توسط ffrr
(27-02-2012، 19:24)general نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2012، 19:13)اما نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2012، 19:08)general نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2012، 19:04)اما نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه آره کتاب علمی از کی تا بحال رفتی تو کار علم اگه اینطوری بود زنا باید میرفتن دنبال شوهر نه اینکه پسرا جون بکنن ما هم بگیم نه فهمیدیم به خدا ایمان نداری ثابت نکنAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

آره شما هم میگین نهTongue برای این که ترشیده نشین درجا میگین بلهههههههه خیلی هم دلتون میخواد تازه این روزا دیگه شوهر پیدا نمیشه TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

من تا حالا با پسری دوست نشدم بهتره این آدم حرف بزنی میدونی من اعصاب ندارم اعصاب من به هم نریز هیچ دختری هم درجا نمیگه بله یا خودشو لوس میکنه یا میگه از خونه یما برو بیرون اگه فهمیدی خداروشکر نفهمیدی دیگه به من ربطی ندارهAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

اره دخترا هم میگن از خونه ی ما برو بیرون TongueTongueدر ضمن شما حدود 3یا4 قرنی از دنیا عقبی بگم بایسته تا سوار شی ؟ میدونی چرا تاحالا با پسری دوست نشدی 2تا دلیل داره1اخلاقت2چون پسر کم شده بمیرم برای کسی که میخواد با تو دوست بشهسوالی داری بپرس (صندلی داغ) با حضور shadi shekari 75 سوالی داری بپرس (صندلی داغ) با حضور shadi shekari 75 سوالی داری بپرس (صندلی داغ) با حضور shadi shekari 75 سوالی داری بپرس (صندلی داغ) با حضور shadi shekari 75
ضایع اولن اگه باهام خوب تا کنی اخلاقم از فرشته ها هم بهتره در ضمن دقت کرده باشی
من با بیشتر پسرای این سایت دوستم خودمم سه تا دوست پسر جدا گانه دارم : پدرام امیر سجاد میخوام ببینم حرفیه دارم میبینم کی از دنیا عقبه تو نگران نباش تو نمیدونی از دنیا عقبی بقیه میدوننAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
(27-02-2012، 19:24)general نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2012، 19:14)istanbul نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اینقد میگی مردا خوشگلن عکس خودتو بذار ببینیم خبSleepy

چرا شما نمیذاریDodgy

گذاشتم چشاتو وا کنیAngryAngryAngry
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
که به او...
این که نشد صندلی داغ

کل کل هست دیگه

نازنین صندلی داغ من !!! از من سوال بپرس جواب بدم Smile
اگه بمونی میشی اسم همسرم Heart
اگه بری میشی اسم دخترم Heart

کدوم قسمت گذاشتی من هم برای خودمو بذارم
عکس از شما واتاق شخصی تون حمید رضا پررو نشو نوبت منهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
سوالHuhHuhHuhHuh
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
که به او...
بهترین سایتی که تاحالارفتی چی بوده؟(راستشوبگو)
.
.
.
.
.
.
راستی سلام
سلام بهترین سایتی که رفتم به ترتیب :دمنتور ،آپارات،فلش خور،سیمرغ است
زود بپرسین من باید برم بخوابمDodgyDodgyDodgy
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
که به او...
بهترین درست چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کم ترین نمرت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
من یه چیزی فهمیدم اگه هر کی بالای 50 تا ارسال داشته باشه ستاره ی سوم رو میگیره درسته؟؟؟؟
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانيد
  غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه???
  اگه همین الان گوشیت زنگ بزنه دوست داری کی باشه
  دوس داری نفرقبلیت رو چی صدا کنی؟
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
Tongue دوست داری به سمت نفر قبلی چی پرت کنی؟
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  بـآ نفـر قبلیـت چـه خـآطـره ای داری ؟؟ ^ـــ^
  دوس داری با نفر قبلی سوار چی بشی؟؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان