امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتـــــــگوی آزاد (نسخـــه ی 20)

(30-01-2013، 20:08)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته شدیم از بس جرو بحث کردیم :|

خو انقدر فک نزن !!
 سپاس شده توسط ...asall...
آگهی
این جاییHuh
درگیررویای توام منودوباره خواب کن
دنیااگه تنهام گذاشت تومنو انتخاب کن
دلت ازآرزوی من انگاربی خبرنبود
حتی توتصمیمای من چشمات بی اثرنبود
خواستم بهت چیزی نگم تاباچشام خواهش کنم
دراروبستم روت تااحساس آرامش کنم
باورنمیکنم ولی انگارغرورمن شکست
اگه دلت می خوات بری اصرارمن بیفایده هست
هرکاری میکنه دلم تابغضمو پنهون کنه چی میتونه فکرتورو ازسرمن بیرون کنه...HuhHeart
 سپاس شده توسط ...asall... ، RedSparrow
سویل کجا رفت؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
(30-01-2013، 20:12)melikajon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 20:11)saman nri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 20:06)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه سلطون من..
یکم اینگیلیسی هاشو بخونو ترجمع کن مطمئنم باید کلیک راست کنی اره یادمه ویکی از اون گزینه هارو بزنی!
بچه ها برم بای همگی..

بای

همه تون دارید میرید؟؟؟؟
من با شینی خدافظی کردم
ولی خودم اینجام
سپاس شما برای خودتا یک کلیکه
ولی سپاس شما برای من یه دنیا ارزشهBig Grin
 سپاس شده توسط RedSparrow ، ...asall...
(30-01-2013، 20:15)saman nri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 20:12)melikajon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 20:11)saman nri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 20:06)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه سلطون من..
یکم اینگیلیسی هاشو بخونو ترجمع کن مطمئنم باید کلیک راست کنی اره یادمه ویکی از اون گزینه هارو بزنی!
بچه ها برم بای همگی..

بای

همه تون دارید میرید؟؟؟؟
من با شینی خدافظی کردم
ولی خودم اینجام
OK
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
 سپاس شده توسط s /a/m/a/n/@nri
سلام!!!!!!!!!!!!!!به همه
 سپاس شده توسط s /a/m/a/n/@nri ، ...asall...
(30-01-2013، 20:17)الیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!!!!!!!!!!!!!!به همه

سلام
بعلــه اینجوریاس^_-
چطولی؟
 سپاس شده توسط s /a/m/a/n/@nri ، ...asall...
(30-01-2013، 20:17)الیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!!!!!!!!!!!!!!به همه

سلام
سپاس شما برای خودتا یک کلیکه
ولی سپاس شما برای من یه دنیا ارزشهBig Grin
 سپاس شده توسط الیا
خو یه چی بگید

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان