امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتـــــــگوی آزاد (نسخـــه ی 20)

(30-01-2013، 23:14)shady.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 23:12)Hengame Plang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 23:11)ali7500 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 23:09)shady.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 23:07)Hengame Plang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه عشقمم بزار تنگش تکمیل شه Big Grin Tongue

AngryAngryAngryAngryAngryAngry

اوووووووج عصبانيتت تو حلقم

میخواد منو بزنه Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

دقیقاAngry

ببخشید خو من که معذرت خواهی کردم Sad
آگهی
(30-01-2013، 23:13)saman nri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 23:11)ali7500 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 23:09)shady.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 23:07)Hengame Plang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 23:06)shady.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سامان جون ممنون که بس کردی عزیزم

تیزه ها بپا لوزتو پاره نکنه

تو حرف نزني كسي نميگه لالي
پس خودتو قاطي نكن
Sleepy
(30-01-2013، 23:14)ali7500 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باي
انقدر خستم كه نگو
اون ميخواد بزنتت؟
زارت!!!

اگه زد چی؟ Sad Sad

خدانیگدار
هههعی خب
.....
کلاغ پر...

نه کلاغ را بگذاریم برای آخر...

نگاهت پر...

خاطراتت هم پر...

صدایت پر...

جوانی ام پر...

من هم پر...

حالا تو مانده ای و کلاغی...

که هیچ وقت به خانه اش نرسید...!!
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

سپاس شده توسط Hengame Plang
salamUndecidedUndecided
 سپاس شده توسط Hengame Plang
(30-01-2013، 23:15)Hengame Plang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 23:14)ali7500 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باي
انقدر خستم كه نگو
اون ميخواد بزنتت؟
زارت!!!

اگه زد چی؟ Sad Sad

خدانیگدار

نمی زنمت باباBlush
گاهی وقتا دعا می کنم که برگردی پیشم یا اینکه پیشم باشی
ولی.............
گاهی اوقات خدا رو شکر می کنم که پیشم نیستی

مخاطب خاص
 سپاس شده توسط Hengame Plang ، kimia2013
(30-01-2013، 23:17)کیمیا@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

salamUndecidedUndecided

سلام
(30-01-2013، 23:15)ali7500 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 23:13)saman nri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیزه ها بپا لوزتو پاره نکنه

تو حرف نزني كسي نميگه لالي
پس خودتو قاطي نكن
Sleepy
می خوام یه چیز بگم ولی هیف که جاش نیDodgy
سپاس شما برای خودتا یک کلیکه
ولی سپاس شما برای من یه دنیا ارزشهBig Grin
(30-01-2013، 23:17)shady.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 23:15)Hengame Plang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باي
انقدر خستم كه نگو
اون ميخواد بزنتت؟
زارت!!!

اگه زد چی؟ Sad Sad

خدانیگدار

نمی زنمت باباBlush

خدایی؟

Smile Smile Smile Smile

Heart Heart Heart Heart

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
من پشت همتونم نگران نباشین :|
کسی جرات نداره کاری کنه !!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط Hengame Plang ، s /a/m/a/n/@nri

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان