امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتـــــــگوی آزاد (نسخـــه ی 20)

سلام..
Fuck
LiFE
آگهی
Big GrinBig GrinBig Grin کم کم معلوم می شه که اهمیت نویسندگان متخصص اگر از مدیرها بیشتر نباشه، کمتر نیست! Big GrinBig GrinBig Grin

تا بعد! Wink

(31-01-2013، 18:40)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: این مقام واسه کسی که مدیر بوده از صد تا فحش بدتره
سلام
دقیقا ..
دمت جیز ..
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
 سپاس شده توسط ..WonDerfull.. ، Apathetic
(31-01-2013، 18:48)giti20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهان به بوعد منفی موضوع فکر نکرده بودم
دوستان کیمیا جون وببین معذرتBig Grin

ای منحرفBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسط Apathetic
نقل قول: سلام..
و علیک Big Grin
کیمیا جون باید پاسخو بزنی
یكی از فرماندهان خارجی به كورش كبیر گفت: ایرانیان برای پول میجنگند ولی ما برای شرافت،كورش در جوابش گفت:هر كسی برای نداشته هایش می جنگد[color=#FF0000]گفتـــــــگوی آزاد (نسخـــه ی 20) 424
دل کوچولو دل ديوونه ديگه نرو از خونهپشيمون ميشی پريشون ميشی نميدونی ديوونهبيرون از خونه دلا همه سنگهر چی ميبينی رنگ و نيرنگتو مثل يه پر ميبردت باد
اره حمید چطور؟؟
|BACK AGAIN|
نقل قول: Big GrinBig GrinBig Grin کم کم معلوم می شه که اهمیت نویسندگان متخصص اگر از مدیرها بیشتر نباشه، کمتر نیست! Big GrinBig GrinBig Grin

تا بعد! Wink
این الان فحش داد :89::89:
نقل قول: این قضیرو با سحرم داشتیم

سلام ..

شما؟:|
Fuck
LiFE
 سپاس شده توسط melodi+
نقل قول: سلام ..

شما؟:|
.... :|
(31-01-2013، 18:48)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='omidmj' pid='497315' dateline='1359647100']
سامان نظار یه کاری کنم برا همیشه محروم بشی بهت گفتم که داییم سردار اطلاعات با کسی که سایت و راه اندازی کرده دوسته مگه بهت نگفتم تو سایت چی توزی یکی واسم گنده بازی در اورد برا همیشه محروم شد
[/quote

اینو یکی بیاد جمعش کنه بچه تب داره :|
انگار این جا :|
صابر با بابای این دوستهBig Grin
هه ...
باشه ..
روزمو ساختی با این حرفات خالی بندی هات عالین Angel

اسمش هم منصور ملکی حالا بگو خالی بند

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان