امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

خواهشـا یه کآری کنید لیست دوستان کاربرا تو پـروفایلشون نمیان شهSad
سوالات و پیشنهادات و انتقادات خود را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا جستوجو کنید.
به پیام های خصوصی در این باره پاسخ نخواهم داد.
به جای خوب ، ممنون ، خوشم اومد از واژه سپاس استفاده نمایید.
در صورت مشاهده اسپم از سوی کاربر،اخطار داده میشود...

(با سپاس مدیریت تصاویر دیدنی)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s1.picofile.com/file/7784532361/boy.gif
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، pink devil ، saeed25/12
آگهی
سلام وقتتون بخیر! یه موضوعی بود که خواستم باهاتون در میون بذارم اینکه در قسمت بازی های سایت بعضی عکس هایی که برای لینک های بازی در کنار صفحات بازی قرار دادید نا مناسب هستند. چون در این سایت بچه ها هم هستند به ویژه در قسمت بازی مثلا من سایت شما رو خودم به خواهرم معرفی کردم اونم سنش خیلی کمه اما دیدن این عکس ها روی بازی ها واقعا جنبه ی جالبی برای این سنین نداره در حالی که همه ی این بازی ها هم فیلتر هستن پس گذاشتن این لینک ها چه فایده ای داره؟!! خواهشا در صورت امکان این موضوع رو پیگیری کنید! ببخشید که حرفام طولانی شد ممنون از سایت خوب و جالبتون
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، MAMAD*ALONE ، saeed25/12
میگم همه کسایی که این جا هستند در صورت امکان همه دسته جمعی بریم پارک اگه بیاینو این تبلیغ جنگ خان ها و اون بازی ها که همیشه بالای صفه هست بردارید و یه دکوراسیون به این جا بدید باید این جار شیک کنم تا ادم های دیگه بیشتر جذب این جا میشن من سایت های دیگه ای که رفتم ببخشید ولی خیلی جذاب ترند و تعداد افرادشون هم بالا ممنون میشم برسی کنید به این نظر Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پیشنهادات 74
پاسخ
 سپاس شده توسط D-:
با سلام
خواستم در باره ی پروفایل ها چیزی بگم
همیشه دوست داشتم پروفایل ها یه گالری شخصی برای عکس داشته باشن مثلا خودم دوست دارم اگه پروفایلم گالری داشت یه عالمه عکس های مورد علاقم و بزارم توش.و وقتی کسی به پروفایلم نگاه می کنه عکس های گالریم و ببینه!
مثل فیس بوک!ما که کمتر از فیس بوکیا نیستیم,هستیم؟Dodgy
لطفا اگه مدیران عزیز یا کاربرای گل خواستن در این باره با هم صحبت کنیم,بفرمایید.حالا هر کس با من هم عقیدست سپاس بده
ممنونSmileRolleyes
تجربه به ما می آموزد عشق آن نیست که به هم خیره شویم آن است که هر دو به یک سو بنگریم
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed25/12
(27-03-2013، 11:50)میلاد صادقی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پنجره ی چت قرار بدید

میلاد راست میگه خیلی از کاربرها هستند که در نظرات بازی گفتگو میکنند
یه چت روم درست کنید که کاربرا برن اونجا
پاسخ
 سپاس شده توسط nina dobrev
(12-04-2013، 17:57)saeed25/12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2013، 11:50)میلاد صادقی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پنجره ی چت قرار بدید

میلاد راست میگه خیلی از کاربرها هستند که در نظرات بازی گفتگو میکنند
یه چت روم درست کنید که کاربرا برن اونجا

اگه همچین چیزی رو درست کنید من دیگه این سایت نمیام تازه ما که گفت و گو ی ازاد و پیام خصوصی داریم برا چی اینو می خواینAngryAngry
پیشنهادات 74
پاسخ
 سپاس شده توسط D-:
(30-03-2013، 11:08)magic✘boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طــرح اعتبار بزارید فک کنم خیلی باحـال باشهRolleyes

قبلا اعتبار بود!
به خاطر بی جنبه بازیِ بعضــی از کاربرا برداشته شد!
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
لطفا مسابقه ی سوال تستی بذارینHeart
بچه ها امروز معلم ندارین.... وسایلتون رو جمع کنین برین تو حیات....
یادش بخیر

پاسخ
سلام به همه ي مديران عزيز ميخواستم مدير بشم لطفا اگه بشه كاري كنين كه مدير شم
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
ساعت انجمنو درس کنین اشتباس
♪♫♬هـ ـ ـر جآیـ ـ ـ ـہ בنیـ ـ ـآیے בلـ ــ ـم اونجـ ـ ـآس♬♫♪
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان