امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 4.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسم بهترین دوستت...

بهار-بهناز-نازنین-فریبا-ازاده-هستی-امتیس سارا-سارا-حسین.-پویا-حمیدب-سروش-ملیکا-ماهرخ-فرامرز1373-سلطان-نازگل-عارفه-پاییز-مرری-محمد66-زینب-ترنم-بنیامین-لادن-ارمینا-کرالین-نسیم-اقا ممد و ........... بازم هست ولی حوصله تایپ کردن ندارمBig Grin هممممممممممممشونو دوووووووووووست دارمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل ، ...Sara SHZ... ، poya ، khani_.................. ، night vampire ، why lie ، *mahya* ، mohammadreza... ، wushu ، ღeternal Loveღ ، Armina ، RedSparrow
آگهی
هرکی جاموند ببخشید اینجا واسسش جا نبود تو قلبمه بیرون نمیادHeart
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل ، khani_.................. ، why lie ، *mahya* ، night vampire ، mohammadreza... ، wushu ، Armina ، RedSparrow ، darya1
همه بچه های فلش خور خصوصا زنرال جاسم255مرمر بهار اما بهناز سحرآزاده حسین مرری علیرضا1375نسیم آرمینا:محمدرضاheart:HeartHeartHeartHeartHeart
پست ترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت کدورت فاش سازد.

پاسخ
 سپاس شده توسط *mahya* ، pink devil ، mohammadreza... ، wushu ، ...Sara SHZ... ، Armina ، Ali MuSiC ، frozen✘girl ، RedSparrow
با عرض سلام و درود خدمت دوستان فلش خور.
تاپیک عید نوروز رو پیدا نکردم گفتم اول همینجا عرض ادبی کرده باشم و سال نو رو هم به همه ی شما هموطنای عزیز تبریک بگم.
اسم بهترین دوستم هم سیاوش هست.
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط why lie ، Armina ، *mahya* ، pink devil ، mohammadreza... ، wushu ، ...Sara SHZ... ، love 2012 ، frozen✘girl ، RedSparrow
من توسایت داداشم ماکان HeartHeartHeartHeartHeartو ابجیم فرشتهHeartHeartHeart و دوستام مرمر HeartHeartومرری و فرامرزوامتیس ساراواما وملیکاو حسین و پویا وحمیدوسلطون وعلیرضاومحمدرضارو خیلی دوست دارمHeart
اسم بهترین دوستت... 20
پاسخ
 سپاس شده توسط why lie ، ...Sara SHZ... ، pink devil ، night vampire ، mohammadreza... ، wushu ، frozen✘girl ، RedSparrow
بیرون از سایت پسرا که دوستامم بخشی،فاطمینیا،خلیلی،کریمی،منتظری،چنکشی،سروش، تاجیک وصابریHeartHeart
دخترا زینب،سارا،مریم،نسترن،فائزه و فاطمه HeartHeartHeart

تو سایت آرمینا،ملیکا،مرمر،فریبا،نیلوفر،کیمیا،سلطان،ماکان،فرامرز1373،ماهرخ،ترنم،نسیم،علیر​ضا،پاییز ومخصوصا دوست دخترم که تو این سایت فرشته همشونو دوست دارمHeartHeartHeartHeartHeart
در دلم حس غریبی ست که یک مرغ مهاجر دارد

و چه اندوه عجیبی ست که در خلوت دل

یاد یک دوست نباشد که تو را غرق تماشا سازد
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina ، night vampire ، wushu ، why lie ، خانوم گل ، pink devil ، frozen✘girl ، RedSparrow
همتوووووووووووووووووووووووووووووووووووون رو دوووووووووست دارم HeartBlush بخصووص عشقم محمدHeart
اسم بهترین دوستت... 20
❤ alone girl ❤
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، wushu ، ...Sara SHZ... ، خانوم گل ، ღeternal Loveღ ، pink devil ، why lie ، Armina ، RedSparrow
Heart همرو دوست داریم
از دخملا: همه
پسرا:همشونو عشقه HeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، night vampire ، why lie ، ...Sara SHZ... ، خانوم گل ، love 2012 ، pink devil ، Armina ، RedSparrow
اینا بهترین دوستای من هستن SmileTongueHeart
LOVE H -مرمر -امتیس سارا -istanbul -*باران* -اما -behnaz -nazgol -coralin -sarina -رمینا -marry -AZADEH -النا-armina -نسیم.......
soltane ehsas m2 -p_boy22 -poya -008 -فلانی -ali.-فریدرومل-صابر-حسین-امین-رضا-..........
دیگه به ذهنم نرسید اگه کسی مونده بگه اضافه میشهBig GrinHeart:cool:
...عاشقی کـــــــــار هر عیاش نیست...

...غـــــم را کشیدن کار هر نقاش نسیت...

اسم بهترین دوستت... 20
پاسخ
 سپاس شده توسط love 2012 ، ...Sara SHZ... ، pink devil ، why lie ، mohammadreza... ، Armina ، poya ، RedSparrow
Big Grin 
منم نمیدونم
الهام و سهرSmile[/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، خانوم گل ، RedSparrow

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان