امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتــــــــــــگوی آزاد (نسخه27)

(21-05-2013، 19:51)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 19:46)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفتم بازی وتست کنم افتادم تو دامش :|

(21-05-2013، 19:34)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 19:27)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 19:26)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو رد صلاحیت:|
همچی تاییده:|
همچی ؟ O_O

چشات در نیاد:|
آره

همچی همچی ؟O_o ?
فکرم منحرفه ها گفتم بدونی :|

میدونم منحرفه پسرم:|
تاییده:|

عربیو فاک:|
منم عربی دارم:|
تاییده ؟O_O توبه :|

هیچی نخوندم ^_^
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
آگهی
آخیییییییییییییی آزادیییییییییییییی =)))))))))))))))))
 سپاس شده توسط Farzam31 ، ✘Nina✘
شیداDodgy

فری لابد همشو خوردی؟
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
(21-05-2013، 19:51)صحرا 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 19:50)blod line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب بودShy

چی؟؟؟؟؟؟؟

همین شلکاShy
بعضی هارو نباید بالا آورد باید بالا اورد
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
شلاممممممممممممم الیگم
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
سلامممممممممممممممم الی
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
(21-05-2013، 19:53)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 19:51)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 19:46)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 19:34)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 19:27)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچی ؟ O_O

آره

همچی همچی ؟O_o ?

هیچی نخوندم ^_^

خسته نباشی
بعضی هارو نباید بالا آورد باید بالا اورد
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
(21-05-2013، 19:53)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچی ؟ O_O

آره

همچی همچی ؟O_o ?

هیچی نخوندم ^_^

تو به:|

میخوندی تعجب میکردم:|
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
وجود نگارو حس میکنمBig GrinBig GrinBig Grin
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
فردا چی امتحان دارین
من حرفه
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان