امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتــــــــــــگوی آزاد (نسخه27)

اوفففففففففففف خدا

خانم صحرا 2 بچه های فلش خور گفتن تو غلط میکنی میریDodgy
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتــــــــــــگوی آزاد (نسخه27) 523

آگهی
خوب شیدا جون عشقم من از ساعت 11 تا ساعت 1:30 میام قول میدم

(23-05-2013، 21:46)❤ setare ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوفففففففففففف خدا

جز شما سه تا دیگه کی گفته؟
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
(23-05-2013، 21:44)❤ setare ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2013، 21:43)یشیم 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2013، 21:38)❤ setare ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2013، 21:36)Sheyda360 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2013، 21:34)صحرا 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام خوبید؟
کجا میخوای بری ها غلط کردی مگه من میزارم بری
مگر اینکه از نعش من رد بشیAngry

راستی تو بیجا میکنی بری اگه رفتی دوتا پاتو قط میکنم راست دارم میگم ازادت نمیزارم تا وقتی بگی نمیرمAngryAngryAngry
سلام
اواتارتو عوض کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارهConfused از حرس صحرا
صحرا دختر خالمو اذیت نکن
وقتی اشکهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی که چگونه میگریم تو دلم را با بی کسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
HeartHeart
(23-05-2013، 21:45)صحرا 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان من دیگه فقط صبحا میام باور کنید راس میگم

فقط صبحا همین برای همیشه که نمیرم
صحرا من دارم میگم ساعت15 تازه از خواب بیدار میشم Angry
بعد تو میگی صبح میامAngry
حرف بی ربطیست که مـــــــرد گریه نمی کند
    گاهی آنقدر بغض داری که فقط باید مـــــــــرد باشی تا بتوانی گریه کنی…

(23-05-2013، 21:46)Elpadrino نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرس نه اجی حرص!Big GrinTongue
مگه املا مینویسه
وقتی اشکهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی که چگونه میگریم تو دلم را با بی کسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان
HeartHeart
Idea
(23-05-2013، 21:47)یشیم 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2013، 21:44)❤ setare ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2013، 21:43)یشیم 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2013، 21:38)❤ setare ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2013، 21:36)Sheyda360 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجا میخوای بری ها غلط کردی مگه من میزارم بری
مگر اینکه از نعش من رد بشیAngry

راستی تو بیجا میکنی بری اگه رفتی دوتا پاتو قط میکنم راست دارم میگم ازادت نمیزارم تا وقتی بگی نمیرمAngryAngryAngry
سلام
اواتارتو عوض کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارهConfused از حرس صحرا
صحرا دختر خالمو اذیت نکن

ستاره ابجیه منهTongue

دوس دارم اذیتش کنمTongueTongue

نه عزیزم غلط کردم اجی اذیتت نمیکنم

اه یشیم دختر خالمونه؟

کی دختر خالمون شده؟

شیدا جان خودم بیدارت میکنم
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
حالا نمیشه عصر و شبو هم به صبحت اضافه کنی
یعنی ما ارزش نداریمcrying
حرف بی ربطیست که مـــــــرد گریه نمی کند
    گاهی آنقدر بغض داری که فقط باید مـــــــــرد باشی تا بتوانی گریه کنی…

(23-05-2013، 21:46)صحرا 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب شیدا جون عشقم من از ساعت 11 تا ساعت 1:30 میام قول میدم

(23-05-2013، 21:46)❤ setare ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوفففففففففففف خدا

جز شما سه تا دیگه کی گفته؟
دخت خالمو اذیت نکن
HeartHeart
اگه تونستم چشم ولی ممکنه 10 روز نیام یا 1 روزو بیست و چهار ساعته پیشتون باشم
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان