امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩

(:

(14-07-2013، 15:45)ستاره ی دنباله دار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 15:38)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکلی داری دنبی جان تشریف ببر پیش عموصابر =))

عمو صابر ی قرص خواب خورده سالی ی بار میاد گفتگو میگه افرین بچه های خوب باهم دعوا نکنید من رفتم خدافظ تا 1 سال دیگه

تا وقتی اینجا هیچکاره باشی همینه کاری نمیتونی کنی و بشینی و ساکت شی مفید تری چون اثری نداره
اخه عمو صابر کارای زیادی داره نمیتونه به دعوا و شرورو گفتن 4 تا بچه که ننه باباشون ولشون کردن برسه (:
واسه همینه (:
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ 113
آگهی
سلاااام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه لحظه گوش کن خدا
جدی میگم...نه بچه بازی نه ادا اطوار،تواین دنیا
حال خیلی ها خوب نیست!یه دستی به زندگیشون بکش
"لطفا"
(14-07-2013، 15:42)forugh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مریم جون وآسه کسی که نفهمه و حرف آدم سرش نمیشه تو رآهه دیه ای دآری؟! Angel

ول کن ساکت شیم بهتره متاسفانه دوستای ما مدیر نیستن که از ما حمایت کنن برا همین ی حرفی زدی که مدیرا ی عزیز خوششون نیومد بن :!
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

سپاس شده توسط ЩΦlբ ، ICe Angele
سلااام خوفید؟
یه لحظه گوش کن خدا
جدی میگم...نه بچه بازی نه ادا اطوار،تواین دنیا
حال خیلی ها خوب نیست!یه دستی به زندگیشون بکش
"لطفا"
(14-07-2013، 15:44)ساحره شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2013، 16:27)آقا سینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد خلوتهUndecided

هرکی یه مشکلی داره تنهای سرنوشت ادم هاست.

بله حرفی از بزرگتر

به خاطر تازه واردا فعلا چیزی نگین
(14-07-2013، 15:45)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:

(14-07-2013، 15:45)ستاره ی دنباله دار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 15:38)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکلی داری دنبی جان تشریف ببر پیش عموصابر =))

عمو صابر ی قرص خواب خورده سالی ی بار میاد گفتگو میگه افرین بچه های خوب باهم دعوا نکنید من رفتم خدافظ تا 1 سال دیگه

تا وقتی اینجا هیچکاره باشی همینه کاری نمیتونی کنی و بشینی و ساکت شی مفید تری چون اثری نداره
اخه عمو صابر کارای زیادی داره نمیتونه به دعوا و شرورو گفتن 4 تا بچه که ننه باباشون ولشون کردن برسه (:
واسه همینه (:

این حرفتم درسته ولی . . .

دنبی تو الآن مشکلیت چیه دخیخن؟! :|
(14-07-2013، 15:47)ستاره ی دنباله دار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 15:42)forugh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مریم جون وآسه کسی که نفهمه و حرف آدم سرش نمیشه تو رآهه دیه ای دآری؟! Angel

ول کن ساکت شیم بهتره متاسفانه دوستای ما مدیر نیستن که از ما حمایت کنن برا همین ی حرفی زدی که مدیرا ی عزیز خوششون نیومد بن :!

من یه ایده دارم ولی خریدار ندارم
اوو هیشکی نی :/
A Friend is nothing but a known enemy
هیچی من مشکلم دوستامن که محرومن

اصن وللش خدافظAngel

ببخشید اوا و برقیه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان