امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

◥ گُـفـتُـــ♀♂ــگــو آزاد نُسـ×ــخِه ســ/×/ــی ◣

(24-07-2013، 8:50)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخود نیس میگن بچه کوشولوها این فیلمارو نبینن تحویل بگیر نفسBig Grin

خیلی چرت بود!!!
بیخیالش...
میگما!!!
من حالم خفن بده؛نمیدونم چمه
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط ICe Angele ، جوا اسپریت
آگهی
(24-07-2013، 8:42)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:41)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:39)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:37)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:35)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با +18 خیلی حال میکنم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

نه بابا!
بیا بریم shellshocklive2 ؟
باشه؟؟/

erfan iran هستم لول 50 بریم؟

نه عزیزم من با لول های 1 تا 20 بازی میکنم Big GrinBig GrinBig Grin
50؟؟؟ConfusedConfusedConfused

لول چندی؟ بیا پینت میریم قول میدم تیر اشغالامو بزنم
حصین قشنگ ...د بهت فقط قالبه خودتهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(24-07-2013، 8:49)shadi shekari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:46)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:42)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی شده نفسی جونم منگل دوباره چیکار کردی؟Smile

باو!!!دیشب خواب چرت و پرت دیدم
فک کنم مدرسه ی شبانه روزی روم تاثیرمنفی گذاشتهcrying

اللهی نفس
مدرسه ول کن نیس

این مدرسه که نه!!!اون مدرسهShy
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

هوش رو حال کن نفسBig Grin
میگما منم زیاد خوب نیستم بیام پیشت بالاSad

(:  ......  nobody  is  #perfect
 سپاس شده توسط *Nafas*
(24-07-2013، 8:54)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:49)shadi shekari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:46)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:42)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی شده نفسی جونم منگل دوباره چیکار کردی؟Smile

باو!!!دیشب خواب چرت و پرت دیدم
فک کنم مدرسه ی شبانه روزی روم تاثیرمنفی گذاشتهcrying

اللهی نفس
مدرسه ول کن نیس

این مدرسه که نه!!!اون مدرسهShy
نفس فهمیدم
میخوای روشن بگم ؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
◥ گُـفـتُـــ♀♂ــگــو آزاد نُسـ×ــخِه ســ/×/ــی ◣ 353
(24-07-2013، 8:52)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:42)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:41)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:39)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 8:37)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا!
بیا بریم shellshocklive2 ؟
باشه؟؟/

erfan iran هستم لول 50 بریم؟

نه عزیزم من با لول های 1 تا 20 بازی میکنم Big GrinBig GrinBig Grin
50؟؟؟ConfusedConfusedConfused

لول چندی؟ بیا پینت میریم قول میدم تیر اشغالامو بزنم
حصین قشنگ ...د بهت فقط قالبه خودتهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

حمید میای بازی یا نه؟؟؟
تف:|
نفس پ.خ رو خوندیUndecided

(:  ......  nobody  is  #perfect
 سپاس شده توسط *Nafas*
بلد نیستم من فعلا دارم عکسای حصینو صادقو دانلود میکنم واسه وبلاگم میخوامشو
وبلاگ ساختم در حد بنز ببینی کرکو پرت میریزهAngel
منم سایتمو تازه درست کردم دیشب ساعت 1
شعارما پسران:
نه سربازی نه جان بازی بزن بریم دختر بازی
الله یاور ماست110و 115 دنبال ماست ru1ru1:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://wwwvvv.rozblog.com/
(24-07-2013، 8:58)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلد نیستم من فعلا دارم عکسای حصینو صادقو دانلود میکنم واسه وبلاگم میخوامشو
وبلاگ ساختم در حد بنز ببینی کرکو پرت میریزهAngel

تو هم بلدی وبلاگ بسازی؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان