امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 31

ای بدم میاد ز این خانم مدیره
تواین شبا من رو هم دعاکنید.ng2
به درک من هنوز هم شاهین نجفی گوش میدم.من دوستش دارم

به این موضوع ها تو گفت و گوی ازاد سر بزنید.
تاحالاشده زنگ در مردم رو بزنید در رید؟

ترول های باحال و خنده دارBig Grin
آگهی
(27-07-2013، 19:51)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:50)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:47)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:45)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:44)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی shellshock بلده؟Undecided

چيه؟؟؟Big Grin
یه بازیه که حسین توش ادعا گندگی و لول 20 میکنه ولی یارو با تیر اشغالاش با اختلاف 200 سی صدتا میبردشDodgy

تو گوه نخور
عرفان لول 50 هست
منم لول 23 
اون عوضی گفت تیرای آشغالشو میزنه 
ولی 1 تیر زد 100 امتیاز گرفت 
من تیر میزدم 15 امتیاز 
این انصافه؟DodgyDodgy

بازي جنگيه؟
خوب چيه ؟
:/
بلد نیستی بازی کنی چرا قمپز در میکنی ؟Dodgy
بچه ها تا حالا فرار کديد
خيلي حال مي دهAngel
هی بروبچ
چطوریید؟
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، ایسان پویا ، Mason
(27-07-2013، 19:57)♥ Sky Princess♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی بروبچ
چطوریید؟

سلام متولد شهريوريTongue
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥
گفتگوی آزاد نسخه 31 415
حالت ما بعد از افطار
تواین شبا من رو هم دعاکنید.ng2
به درک من هنوز هم شاهین نجفی گوش میدم.من دوستش دارم

به این موضوع ها تو گفت و گوی ازاد سر بزنید.
تاحالاشده زنگ در مردم رو بزنید در رید؟

ترول های باحال و خنده دارBig Grin
 سپاس شده توسط AmItiSe
(27-07-2013، 19:56)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:51)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:50)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:47)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:45)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چيه؟؟؟Big Grin
یه بازیه که حسین توش ادعا گندگی و لول 20 میکنه ولی یارو با تیر اشغالاش با اختلاف 200 سی صدتا میبردشDodgy

تو گوه نخور
عرفان لول 50 هست
منم لول 23 
من تیر میزدم 15 امتیاز 
این انصافه؟DodgyDodgy

بازي جنگيه؟
خوب چيه ؟

گوه اندازه دهنت بخور باشه؟؟
خیلی حالیته بیا بازی کنیم ببینیم کی میبازه!
(27-07-2013، 19:55)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه 31 415
خب بسه دیگه نمیذارم دیوانه شدمAngel

شفــــآی تمومی آدمـــــــــآ

جمیعا صلوآتAngel
cof cof
 سپاس شده توسط ایسان پویا ، Mason
همتون معده درد بگیرید:|
سوزش معده:|
اشتهاتونم از دس بدین:|
از درد خوابتون نبره:|
 سپاس شده توسط ایسان پویا ، AmItiSe ، βΑllεяiηΑ♡
(27-07-2013، 19:55)ایسان پویا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بدم میاد ز این خانم مدیره
نشنیده می گیرم...
(27-07-2013، 19:57)♥ Sky Princess♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی بروبچ
چطوریید؟
سلام خوبی؟♥
(27-07-2013، 19:58)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:56)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو گوه نخور
عرفان لول 50 هست
منم لول 23 
من تیر میزدم 15 امتیاز 
این انصافه؟DodgyDodgy

بازي جنگيه؟
خوب چيه ؟

گوه اندازه دهنت بخور باشه؟؟
خیلی حالیته بیا بازی کنیم ببینیم کی میبازه!
این قدر فحش نده ک مثلا ما فک کنیم خیلی بالاتر از سنت می دونی...

حالم بد شد...اه..
cof cof

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان