امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷

(31-07-2013، 9:15)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:13)Artmis2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:10)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:08)Artmis2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سگت چ نژادی بود.........Smile
مَن ؟؟
چه میدونَم آخه .. هَمون پَشمآلو سِفیدآ ..Big Grin
ای جاانم نژاد پا کوتاه اسمشونو میدونم........
منم دوتا سگ دارم مث مال تو یکی سفید اون یکی سیاه....
ام یکیش برفیه اسم یکیشم بادیه........HeartHeartHeartHeart
اِسمه سَگه مَن پآپی بود ..
هَنوز سَگِتو دآری ...؟؟
آره.....اگه یه روزی یه بلایی سرشون بیاد خودمو میکشم....الان سه ساله که دارمشون.....
یادی سه سالشه..از وختی بدنیا اومد داشتمش برفی هم دوسالشه...اونو پارسال خریدم....HeartHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=41041
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=15804
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=16362

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 18
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ~JaSmIn~
آگهی
(31-07-2013، 9:22)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:20)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:18)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:15)Artmis2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اگه جات بودم اینقد عرفانو میزدم تا جونش دراد........
عرفانAngryAngryAngryAngry
چطور میتونی اینقد بدجنس باشی؟DodgyDodgyDodgyAngryAngryAngryAngry
میخوای بمیری؟؟؟الان میکشمت......AngryAngryAngryAngry
خِیلی بَده ..crying
هَر وَقت که میبینَمِش میخوآم چآقو بَر دآرَم سَره جوجَشو بِبُرَم ... cryingcrying
وَلی دِلَم نِمیآد ..

مگ ازت کوچولو تره که دلت نمیاد؟
آخه هَنوز جوجَست بِزآر خُروس بِشه میکُشَمِش ...Big Grin

خُ پَ کشتیش بگو!

من زیاد اهل خشونت نیستم!

ولی عاشق انتقام گرفتنم!Big Grin

(31-07-2013، 9:22)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:14)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:11)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:08)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:07)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بچه ها!

.
.
.
.
.
.
بابا سوپرايز...!

تو چرا از وقتی نویسنده شدی انقد کم پیدایی؟

اینم واسه قشنگی!!

ههههTongue
دستتون درد نكنه....
اصلا حوصله فلش خور ندارم
برام خز و تكراري شده!

Angry

فروزن بکس عضوی؟
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

(31-07-2013، 9:21)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:20)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان كلاس كامپيوترم
استادمون نميدونه اومدم اينترنت...
اگه بدونه اخراجم
آخه اولين بارم نيست!

الان دعا کنم استادت بیاد بالاسرت؟
فقط همينو كم داشتيم
امشب هم شب قدره لامصب همه ي دعا ها ميگيره
نه ديگه خواهشا دعا نكن...
حمید چرا نیست؟
(31-07-2013، 9:21)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:20)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:16)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:12)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من اومدم
سَلآم شیوآیی .. ^___^

سلام کارولا خوبی اجی؟
مِرسی آجی تو خوبی ..؟؟؟

ممنون منم خوبم 
اینجا کی سگ داره؟
Channel
 سپاس شده توسط T A R A
SoLDieR 021
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
شیوا من میبینمت......
چطوری؟

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(31-07-2013، 9:22)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:20)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:18)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:15)Artmis2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خِیلی بَده ..crying
هَر وَقت که میبینَمِش میخوآم چآقو بَر دآرَم سَره جوجَشو بِبُرَم ... cryingcrying
وَلی دِلَم نِمیآد ..

(31-07-2013، 9:22)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:20)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه اون موقع هآ دورو بَرَم آفتآبی نِمیشُد ..

میگم ازت کوچیک تره؟Angry

خب اگ کوچیکتره ولش کن ولی اگ بزگتره بکشش!
عِرفآن ..؟؟
آره اَز مَن بُزُرگتَره ..

آخر کوچیکتر یا بزگ تر از نظر سنی ها نه عقلی چون از کاری که کرده از نظر عقلی سنش معلومه!Big Grin
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Amir BF
(31-07-2013، 9:24)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خِیلی بَده ..crying
وَلی دِلَم نِمیآد ..

خُ پَ کشتیش بگو!

من زیاد اهل خشونت نیستم!

ولی عاشق انتقام گرفتنم!Big Grin

(31-07-2013، 9:22)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:14)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:11)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:08)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
.
.
.
بابا سوپرايز...!

تو چرا از وقتی نویسنده شدی انقد کم پیدایی؟

اینم واسه قشنگی!!

ههههTongue
دستتون درد نكنه....
اصلا حوصله فلش خور ندارم
برام خز و تكراري شده!

Angry

فروزن بکس عضوی؟
نــــــــــــــــــــه خيرم
اصلا اولين باره كه دارم اسمشو ميشنوم
چرا الكي حرف در مياري؟؟؟؟
AngryAngry
(31-07-2013، 9:26)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:21)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:20)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:16)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:12)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من اومدم
سَلآم شیوآیی .. ^___^

سلام کارولا خوبی اجی؟
مِرسی آجی تو خوبی ..؟؟؟

ممنون منم خوبم 
اینجا کی سگ داره؟
من دارم....
تارا هم داشت...ب لطف عرفان سگش مرد.....DodgyAngryAngryAngry

سپاس شده توسط T A R A ، Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان