امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷

نقل قول: بزار برم بکنم ولی میگه شما به این صفحه دسترسی ندارید یه دفعه شانس بیاریم بشه محروم کرد وای صابر شوت میکنه ما رو از سایت!الان تو منو میتونی محروم کنی فرید؟

من نه صابر و نه تو رو نمی تونم محروم کنمDodgy این انصاف نیست.Dodgy من باید دست رسی های پویا رو داشته باشم توی محروم کردن نه دست رسی های مدیر های معمولی توی محروم کردن و اخطار دادن.

ولی بهش تاکنون اخطار ندادم. برم ازمایش بکنم شاید بشهBig Grin
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

آگهی
(03-08-2013، 14:54)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اقا فرید کار من اشتباه بود گفتم شاید بتونیم در کنار هم باشیم⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 467
یک وبلاگ خوب وشاد نه این که به غم مردم اضافه کنیم⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 467
غم مردم کدوم صیغه ای هست؟؟؟ چی داری میگی تو؟؟؟ تو هنوز نمی دونی نقد طنز و جوک با هم چه فرقی دارن
معلوعه نمیدونم
شما خودتون رو با من مقایسه می کننی؟شما 18 سال من ...ساله
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره داداش

خیلی قشنگه حتما یه سر بزن Smile
نقل قول: وب موضوعش چی بود؟

نقد طنز و کلا مسخره کردن کار های اشتباه افراد و یا کل جامعهDodgy

2×2=4
باز من بیکار شدم جدول ضرب رو به یاد اوردم
وب فقط وبه خودمون
تا یه ماه دیگه سه تامون تحت تعقیبیم Big Grin
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
شما اجازه دادن اخطار به این کاربر را ندارید.cryingcryingcryingcryingcryingcrying

امیررضا پیوندی به سن نداره چندان. من هم سن های تو رو میشناسم که خیلی رفتارشون و دانسته هاشون از تو بیشتره.

سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
(03-08-2013، 14:59)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما اجازه دادن اخطار به این کاربر را ندارید.cryingcryingcryingcryingcryingcrying

امیررضا پیوندی به سن نداره چندان. من هم سن های تو رو میشناسم که خیلی رفتارشون و دانسته هاشون از تو بیشتره.

کیا؟داداشت:cool:
(03-08-2013، 14:59)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثه منSleepy
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نقل قول: کیا؟داداشت

داداش که من 7 سالشه!

یکیش همین ستاره هست که ادم ندونه اندیشه میکنه 16 سالشه.

بیشترشون توی دنیای واقعی هستن. یکیشون ابجی نا تنیم هست.

سپاس شده توسط ღSηow Princessღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان