امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 + 4✗9 ×

(20-08-2013، 10:54)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:53)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واقعا موندم dude range دقیقا یعنی چی هر کس یه چیزی میگهHuhخودم فک کنم میشه پرورش احشام درسته؟

اره همینه چی هست حالا؟

4 شنبه کوییز دارم !!!!!!! قبلی رو از 50 ،50 گرفتم فقط خودم تیچر حسابی قربون صدقم رفت و تو دفتر پز داد که دانش اموز من ترم اخره ولیکامل گرفته و ....... میترسم ایندفه یکی دیگه کامل بگیره من top نشم
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Hamidreza jefri HHH
آگهی
(20-08-2013، 10:55)مهرداد* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کم کم دارم اماده دعوا میشم:viki:Confusedwrdft:Confusedwrdft:antisirkConfuseds32:

(:
فقط حواست باشه اون دكمه گزارشت نسوزه (:
 سپاس شده توسط * Exceptional girl * ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(20-08-2013، 10:55)مهرداد* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کم کم دارم اماده دعوا میشم:viki:Confusedwrdft:Confusedwrdft:antisirkConfuseds32:

دعوا چرا ؟جو نده چال میدون که نیستDodgy
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(20-08-2013، 10:54)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:53)makan10 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:47)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:45)makan10 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:44)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بس کنید دیگه صابرم اف شد پـــوف :|
خدافس فلن ..
من میگم شانسم در حد جلبکه شماها بگین نه

ماکان اگه من جای تو بودم همین کانتو میچسبیدم میگم همه چی در همه میگین نه تاریخ عضویت این اکانت جدیده تو ببین

(Newbie)

تاریخ ثبت نام: 11-05-2011
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: 08-20-2013 , 11:15 AM

خخخخخخBig Grin

خوب که نوشتم پ.خ جواب نمیدم بازم پ.خ میدم اوفف

این چرا نمیره صفحه بعد؟DodgyDodgy
این اکانت مال قبل از اینه که اکانت اصلیه رو راه بندازم
ساخته بودمش برای اینجور موقع ها

پ چرا نوشته new bie؟؟

خودش که ننوشته روش هست

تعداد ارسالا کمه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط * Exceptional girl * ، Hamidreza jefri HHH
(20-08-2013، 10:56)makan10 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:54)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:53)makan10 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:47)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:45)makan10 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میگم شانسم در حد جلبکه شماها بگین نه

ماکان اگه من جای تو بودم همین کانتو میچسبیدم میگم همه چی در همه میگین نه تاریخ عضویت این اکانت جدیده تو ببین

(Newbie)

تاریخ ثبت نام: 11-05-2011
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: 08-20-2013 , 11:15 AM

خخخخخخBig Grin

خوب که نوشتم پ.خ جواب نمیدم بازم پ.خ میدم اوفف

این چرا نمیره صفحه بعد؟DodgyDodgy
این اکانت مال قبل از اینه که اکانت اصلیه رو راه بندازم
ساخته بودمش برای اینجور موقع ها

پ چرا نوشته new bie؟؟
newbie
ربطی به مدت عضویت ندارم برای تعداد ارسال هاست

فهمیدمSleepy
 سپاس شده توسط makan10 ، Hamidreza jefri HHH ، Mïņ̃†êR
(20-08-2013، 10:57)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشیدیکم جوگیرشدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
 سپاس شده توسط * Exceptional girl *
(20-08-2013، 10:56)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:54)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:53)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واقعا موندم dude range دقیقا یعنی چی هر کس یه چیزی میگهHuhخودم فک کنم میشه پرورش احشام درسته؟

اره همینه چی هست حالا؟

4 شنبه کوییز دارم !!!!!!! قبلی رو از 50 ،50 گرفتم فقط خودم تیچر حسابی قربون صدقم رفت و تو دفتر پز داد که دانش اموز من ترم اخره ولیکامل گرفته و ....... میترسم ایندفه یکی دیگه کامل بگیره من top نشم

نترس بدونه استرس برو حله بلدی
Channel
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، * Exceptional girl *
(20-08-2013، 10:59)مهرداد* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:57)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشیدیکم جوگیرشدم

اينو از برق بكشيد (:
 سپاس شده توسط * Exceptional girl * ، Mïņ̃†êR ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
دارم چی میبینم؟حمید بمن سپاس داده بسوزه پدره نویسندگی هی
Channel
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ~JaSmIn~
(20-08-2013، 11:00)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 10:59)مهرداد* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشیدیکم جوگیرشدم

اينو از برق بكشيد (:

تویکی دیگه.............................DodgyDodgy
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان