امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 + 4✗9 ×

(20-08-2013، 13:48)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:45)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:36)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:33)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله بله ماکان شفاف سازی کنDodgy
چیو خانومی؟
یه دختره اومده تو تاپیکی که من زدم میگه دوست پسر میخوام
25r30

خب اگه منظور نداشت که تو تاپیکه تو نمیومدDodgy
قوربونت برم این یارو تازه وارده
حالا بر فرض منظوری داشته باشه به من چه آخه؟

باجه باجه منباید با این دختره یه صحبتی بکنمDodgy
ابجی بیا بریم کارت دارمBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط * Exceptional girl *
آگهی
(20-08-2013، 13:53)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:51)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:48)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:44)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:41)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام پغول مغولی Big Grin

سیلام نازیBig Grin

دوستان ؟
ی راهنمایی کنین نازی کیه؟ Big Grin
پ تو کیستی اههههههههههههههههه امروز همش سوتی میدمConfused

دنبی Big Grin

مریم Big Grin
ببخشید من یکم الزایمریم قاطی میکنمBig GrinUndecided
(20-08-2013، 13:51)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:48)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:44)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:41)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام پغول مغولی Big Grin

سیلام نازیBig Grin

دوستان ؟
ی راهنمایی کنین نازی کیه؟ Big Grin
پ تو کیستی اههههههههههههههههه امروز همش سوتی میدمConfused

اون Evil star

(20-08-2013، 13:54)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:48)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:45)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:36)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:33)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیو خانومی؟
25r30

کجا بیام پ.خ؟
(20-08-2013، 13:53)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:52)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:51)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:50)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:44)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم مدرست چیه؟
من تهران نیستما بوشهرم=/

حالا کی گفت من تهرانم ؟تو بگو مطمئن باش میفهمم
ینی حال کردم با اعتماد بنفست ایولBig Grinام ابیهاBig Grin

خیلی خبو میشناسم تو سنگی؟
اره تو بوشهری؟Big Grin
[/quote]

پ ن پ تهرانم قلم چی در خدمت مدرستون بودیم حالا خوبه حجاب نیستیBig Grin
[/quote]
من طبقه دوم دست راست کلاس اول دوم ریاضی1 بودم تو کلاسمون رفتی؟
اسمت چیه راسی چن سالته؟
Big Grin
(20-08-2013، 13:54)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیو خانومی؟
25r30

یا جنتی کبیر
جفری اینا الان یه کاری میکنن دختره به کاهایی که نکرده هم اعتراف کنه
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط * Exceptional girl * ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(20-08-2013، 13:54)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:52)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:51)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:49)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 13:48)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه معلم داشتیم عینک میزد دورو نمیدید!!Angel
وای زیر 20 نداشتیم...Big GrinBig Grin

خر شاسن دیگهDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
هر چیم باشه باید از یه چیزی ناراحت باشی...Angel
آخه چرا به جای جغرافی معلم ریاضی نبود؟؟Dodgy

ریاضی که اب خوردنه تو بگو امادگی دفاعی
اوغ!!ggre
ما معلم دفاعیمون شعر میگفت حفظ کنیم!!ggre
آخر سالم چند تا سوال گفت گفت مشورت کنین بنویسین ولی حالم ازش به هم میخورد...ggre

امسال امادگی دفاعی هوض شده بود یعنی در حد دکترا بود لامصبDodgy
 سپاس شده توسط sjmmc
با جک موافقین ؟
 سپاس شده توسط Snow-Girl ، M.K.N ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(20-08-2013، 13:54)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفقا با جک موافقین ؟
نقل قول: از خنده روده بر میشی!!
اره بگو Big Grin

جک؟بگوBig Grin

پگول؟

ستاره ی دنباله دارUndecided
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

سپاس شده توسط pegah-p
(20-08-2013، 13:54)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفقا با جک موافقین ؟
نقل قول: از خنده روده بر میشی!!
اره بگو Big Grin
حمید عادی نمیزی چیزی میل کردی؟Big Grin
آقا امروز یه مسیری رو داشتم پیاده میرفتم از این نرده ها وسط راه بود...
منم حوصله م سر رفته بود...
تو هم که میدونی پاهام بلنده همین جوری داشتم پاهامو دو طرف نردهها میزاشتم رد میشدم...
یه دفه صدای داد اومد برگشتم دیدم یه پسره پشت سرم بوده ندیده اونو...Big Grin
***** ترکید بدبخت!!Big Grin
منم وایساده بودم میخندیدم!!Big Grin
آروم که شد اومد بیفته دنبالم در رفتم!!Big Grin
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان