امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦

آره اسمشو گم کردم بگو میخوام سفارش یه لباس بدم اگر گفت بفرمایید بگو لباس باله میخوام
خداوندا از همه گذشتم بگذر ازمن[/font][/size]
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
آگهی
(22-08-2013، 15:21)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام رها و ندا fishing

مری؟
(22-08-2013، 15:19)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 15:17)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 15:13)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 15:12)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 15:08)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صادق؟؟ دیروز که دعوا بود من بهت فحش دادم خب تو هم بهم فحش دادی ...من فکر کردم از اونایی....ببخشید!!

سلامSmile
خوبی؟Sleepy

بله خوبم...Sleepy
شما خوبی؟Blush

(22-08-2013، 15:12)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 15:10)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ااااااوووووووووووخیـــــــــــــــــــــــــــــــ cry2cry2cry2
:ngh::ngh::ngh:
(22-08-2013، 15:10)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ارمینام..فکر نکنم همو بشناسیم
تا حدودی میشناسمت...یعنی لا اقل اسمتو شنیدم...:ngh:

اسممو شنیدی؟ از کی؟

(22-08-2013، 15:13)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 15:07)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...:ngh::ngh:
دلت میخواست منو بزنی بیا بزن اون قد داغونم که هیچی حالیم نمیشه الان...p336
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦ 296

سلامBlush
اسمت چی بود؟
اسمم ندا سدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم از این شکلکا می خوامcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 15:19)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وَ سَلام نِدا
(22-08-2013، 15:20)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلـامــــــــــBig Grin

خوش اومدیBig GrinTongue
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(22-08-2013، 15:21)na30m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره اسمشو گم کردم بگو میخوام سفارش یه لباس بدم اگر گفت بفرمایید بگو لباس باله میخوام

والا من نمي دونم
خوب زنگ مي زنم مي پرسم
:/
ندا منم می خوامممممممممممممممممcrying
(22-08-2013، 15:21)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 15:20)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی

خوش اومدیBig GrinTongue

خودم میدونم صفا اوردمAngelAngelAngelAngel
(22-08-2013، 15:22)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 15:21)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی

خوش اومدیBig GrinTongue

ّّّّبــــــــــــــــــــــــــــــــــــله ، صحیح میفرماییدBig GrinBig GrinTongueخخخخخخخخخخخخخ
(22-08-2013، 15:22)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی

خوش اومدیBig GrinTongue

اهان....سلام رها
(22-08-2013، 15:18)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 15:17)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلام اِرمینا وَ سَلام هِدیه

اِرمینا کیه؟Dodgy من آرمینامDodgy
راستی من تورو نمی شناسما.....
خو حالا آرمینا بابا جان دیرو آشنا شدیم خوبی؟؟؟؟؟؟
(22-08-2013، 15:18)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 15:17)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلام اِرمینا وَ سَلام هِدیه

خوبیـــــــــــــــــــ ؟

چ خبر؟
نه خوب نیســـــــــــــــــــم خبری هم ندارم تو چی؟؟؟؟ 

درود بر همگی
سلام رها
(22-08-2013، 15:21)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام رها و ندا fishing
سَلام شینا

سپاس شده توسط +shina+

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان