امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

متهم داغ با حضور ☪MR.WINNER☪"

(22-08-2013، 9:17)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چـــــه جآلب اینطوری که معلومهـ همه عکسِ منو دیدن...
فک میکردم چندنفـــر بیشتر نیستن...Sleepy
خوشگله نَدُزدَِنتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متهم داغ با حضور  ☪MR.WINNER☪" 9
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، aCrimoniouSs
آگهی
(22-08-2013، 11:21)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 9:17)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگله نَدُزدَِنت
مخسرهـ نکنـــــا...دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mason ، ✘Nina✘ ، FARID.SHOMPET ، bi kas
(22-08-2013، 17:57)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 11:21)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگله نَدُزدَِنت
مخسرهـ نکنـــــا...دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسخره نمیکنم حقیقتو گفتمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، aCrimoniouSs ، FARID.SHOMPET
(22-08-2013، 18:16)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 17:57)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگله نَدُزدَِنت
مسخره نمیکنم حقیقتو گفتمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوووووفففف حالا انگار چه تحفهـ ای هستم من...^_^
پاسخ
 سپاس شده توسط Mason ، AmItiSe
(24-08-2013، 21:19)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 18:16)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگله نَدُزدَِنت

جـــآن؟؟:|
پاسخ
 سپاس شده توسط aCrimoniouSs
نقل قول: ابتدا درود .. !

.نظرتون چه اسم دیگهـ بمن میخوره و چرا؟نمیدونم .. ولی لیاقت اینو نداری .. !
2.از دوستی با من خوشحالید؟چرا؟بودم یه زمانی .. ولی با تهمتی که زدی .. هه .. بیخیال .. !
3.یه لقب برای من؟لقب ؟! بت لقب بدم ؟! لایق نیسی !
4.بهترین و بدترین اخلاقم.دور از کینه .. زیادی خونسردی .. بهترینشه .. زود قضاوت میکنی .. شورترینشه .. !
5.یه نصیحتـ دوستانه؟هه .. تهمت نزن به هیچکس .. وختی از چیزی آگاه نیستی !
6.تو تصوراتت قیافه من چه شکلیه؟؟؟؟؟(کاملا توضیح بده)ندیدم که بگم .. علاقه ایم ندارم ... !
7.از مدیریت من راضی هستی؟؟؟؟؟؟ اگه نیستی دلیلشم بگو:|بات درباره مدیریت برخورد نداشتم .. !
8.رنگ شخصیت من.+دلیلش .. رنگین کمونی ماشالا .. هرروز یچیز .. ! =))
9.اگه بزرگترین تجربهـ ــتُ بخوای بهم بگی،اون چیه ؟! هیشی اینکه عاشق شدم دیه .. !
10.ی کتاب بهم معرفی کن.نوشته .. 40000 سال پیش از تاریخ تا کنون ... !
11.ی انتقاد از رفتارم؟؟گفتم بالا .. یخورده پارتی بازیم میکنی تو مدیریت !
12.یسوالی که همیشه ذهنتُ مشغول کرده رو بگو تو پ.خ جوابتُ میدم.تنها بم بگو .. چرا خیال کردی من انقد عوضیم ؟!
13.تیکه کلامم؟؟؟؟نمیدونم ..
14.بدترین خاطرتت با من؟؟؟؟؟؟خودت بهتر میدونی !
15.بهترینش؟؟؟؟خاطره خوب زیاد ازت دارم .. !
16.بزرگترین آرزوت برای من؟همیشه شاد و پیروز و موفخ باشی تو زندگیت .. !
17.بهترین تاپیکی که از من خوندی؟؟؟؟ هوووم .. تو عاشقانه .. خشنگ بود .. !
18.تو دوستی از 10 بمن چند میدی؟؟؟؟10 .. واسه دوستات سنگ تموم میذاری .. !
19.سوالام خوب بود؟؟؟؟؟؟هی میشه گف .. !
20.بنظرت 20تا سوال یکم زیاد نیس؟؟؟؟؟؟نع .. !

بدروב .. !
پاسخ
(24-08-2013، 22:34)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:19)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگله نَدُزدَِنت

جـــآن؟؟:|
هیچـــی بخدآ..چرا میزنی؟؟؟؟؟Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط Mason
منم میخوام بنشینم به کی بگویم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin
پاسخ
1.نظرتون چه اسم دیگهـ بمن میخوره و چرا؟  کنیزو
2.از دوستی با من خوشحالید؟چرا؟  چرا ک نه؟ خواهرمی
3.یه لقب برای من؟ دسپاچه
4.بهترین و بدترین اخلاقم. ب: خوب بودنت  ب: قهر کردنتDodgy(من اگه تورو آدمت نکردم)
5.یه نصیحتـ دوستانه؟ با هرکی بهترین خاطره رو داشتی با همون بدترین خاطره رو خواهی داشت...(تجربه شده)
6.تو تصوراتت قیافه من چه شکلیه؟؟؟؟؟(کاملا توضیح بده) همون شکلی ک هستی...اصن مو نمیزنه با خودت
7.از مدیریت من راضی هستی؟؟؟؟؟؟ اگه نیستی دلیلشم بگو:| عالیBig Grin
8.رنگ شخصیت من.+دلیلش سبز مثه رنگ فونت سوالات...بی دلیل
9.اگه بزرگترین تجربهـ ــتُ بخوای بهم بگی،اون چیه؟؟ بالا بهت گفتم...
10.ی کتاب بهم معرفی کن. کتابای مدرسه تو خوب بخونBig Grin
11.ی انتقاد از رفتارم؟؟ حالشو ندارم
12.یسوالی که همیشه ذهنتُ مشغول کرده رو بگو تو پ.خ جوابتُ میدم. تاریخه دقیقه تولدت
13.تیکه کلامم؟؟؟؟ محمد..(البته وقتی با من حرف میزنی)
14.بدترین خاطرتت با من؟؟؟؟؟؟ نداریم
15.بهترینش؟؟؟؟ نمیدونم
16.بزرگترین آرزوت برای من؟ ب ارزوهات برسی
17.بهترین تاپیکی که از من خوندی؟؟؟؟ نمیدونم
18.تو دوستی از 10 بمن چند میدی؟؟؟؟ 9.85
19.سوالام خوب بود؟؟؟؟؟؟ بسیار عالی
20.بنظرت 20تا سوال یکم زیاد نیس؟؟؟؟؟؟ منتظر سوالای بعدی بودم
پاسخ
فهیمه بیشتر از یه هفته نشسی رفیق :|
نفره بعدی کی میخواد بشینه؟ -_-
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان