امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦

چشام داره از جاش در میاد:|
من میخوام برم ولی نمیرم:|
no bye:|
آگهی
(22-08-2013، 21:40)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 21:39)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوی زنبورک Big Grin

میگم فامیلیه معلمت چیه؟ Big Grin

واس چته؟؟؟فامیلیش هر چی که هست خوبه زور نزن نمیگم

بگو دیگه اه Dodgy
 سپاس شده توسط * Exceptional girl *
(22-08-2013، 21:39)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 21:38)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 21:36)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صادغ باهاش بهم زدی؟چقد حرفام درسته خودمم خبر نداشتمTongue
راستی یادم نبود میخواستم بیام بهت فحش بدم...Angry
همه ش تقصیره تو اه چشات شور بود!!Angry
Big GrinBig Grin

من فقط واسه این اتفاق امادت کردم همینSleepyTongue
حالا این که چیزی نیست...Angel
واسه من یه همچین اتفاقی تو دنیای واقعی افتاده یه چیزی از دهنم در رفته بعد همون اتفاق افتاده...:ess:
یه چیز عجیبی بود...:ess:
یکی از دوستام گفت باباش مریضه من اشتباهی گفتم خدا بیامرزه چند روز بعد خبر رسید پدرش فوت کرده...p336p336
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ*
(22-08-2013، 21:42)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 21:39)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 21:38)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 21:36)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صادغ باهاش بهم زدی؟چقد حرفام درسته خودمم خبر نداشتمTongue
راستی یادم نبود میخواستم بیام بهت فحش بدم...Angry
همه ش تقصیره تو اه چشات شور بود!!Angry
Big GrinBig Grin

من فقط واسه این اتفاق امادت کردم همینSleepyTongue
حالا این که چیزی نیست...Angel
واسه من یه همچین اتفاقی تو دنیای واقعی افتاده یه چیزی از دهنم در رفته بعد همون اتفاق افتاده...:ess:
یه چیز عجیبی بود...:ess:
یکی از دوستام گفت باباش مریضه من اشتباهی گفتم خدا بیامرزه چند روز بعد خبر رسید پدرش فوت کرده...p336p336

پ حسابی گل کاشتی Big Grin
 سپاس شده توسط sjmmc
بچه ها نظرتون راجع به خر چیه؟:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=49760
(22-08-2013، 21:40)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عوضضیییییییییییییی:|
خوشوقتم...AngelAngel
منم صادقم!!Big GrinBig Grin
Take The Gun
&
Count To Three
بعد به من میگه چش شور ،صادغ♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦ 341♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦ 341
(22-08-2013، 21:42)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها نظرتون راجع به خر چیه؟:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=49760

خر خود طرفه که این موضوع رو زده Dodgy Big Grin
 سپاس شده توسط sjmmc
صادخ بس کن:|
زنبورک اوتارت به شدت مزخرفه عوضش کن://
 سپاس شده توسط sjmmc ، *βeС-МoЯЯiGαƝ*
بابت اون قضیه هنوزم یه کم عذاب وجدان دارم...p336
نمی دونی چه حس بدیه!!p336
Take The Gun
&
Count To Three

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان