امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦

(23-08-2013، 18:12)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:09)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:08)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:08)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامAngel

بیاین خود شیرینم اومد!!Dodgy
من میرم دیگه!!Dodgy

خودشیرین شکلتهAngelتیزگوشSleepy
باز تو آینه نگاه کردی؟؟Dodgy
(23-08-2013، 18:10)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:06)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:00)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صادخ توم تیزهوشی؟!خیرسرت

هنیییییییییییییییییی من باجنبه م!
اگه خدا قبول کنه...Angel
ولی این حرفم جدیه!!Angel
منو نبینین این جا شادم شوخی میکنم!!Undecided
عقلم خیلی خوب کار میکنه!!Undecided
یادش بخیر ضرب 3 رقم در 3 رقم ذهنی حساب میکردم!!Undecided
مخ ریاضی کلاس بودم!!Undecided

اگه مخ کلاس تو بودی؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
بیخیال کلاسbathtimebathtimebathtimebathtimebathtimebathtime
دیگه از حدّت پاتو فراتر نزار دیگه!!Dodgy
تو که چیزی از من نمیدونی...Dodgy
حالا هنی یه چیزی میگه میدونم منو میشناسه!!Dodgy

داشی من که چیزی نگفتم چرا بر میخوره؟؟؟؟؟؟
♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦ 415
 سپاس شده توسط sjmmc
آگهی
(23-08-2013، 18:14)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:12)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:08)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:04)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منـــــــــــم تیزهوشم خیرسرم
شوما از کی میرید مدرسه صاادخ؟!
(23-08-2013، 18:06)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا فقط یه بابابزرگ داره اونم فریییییییییییییییییده
من که یه ماهه دارم میرم!!Angel
یه مدت تعطیل میشیم بعدشم مدرسه ها شروع میشه!!Angel
بز پیر رو میگی؟؟Big GrinBig Grin
هــــــــــــــــــی
به فریـــــــــــد نگو بز!!
بی ادب!!
منو گلی از دهم باید بریم
دبیرستانی یا راهنمایی؟!
فرید کیه؟؟ همون بز پیر رو میگی؟؟Big GrinBig Grin
سوّم دبیرستان!!Angel

نگـــــــــــــو بز!!عجبا!!
تو الان باید تو کتابات باشی نه اینجا!!
چه بزرگ!!
همسن فریدی!!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط sjmmc ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(23-08-2013، 18:14)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:12)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:09)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:08)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامAngel

من میرم دیگه!!Dodgy

باز تو آینه نگاه کردی؟؟

نه عکس یادگاری تو و عشقتو دیدمTongue
من با عشقم عکس یادگاری ندارم!!Huh
اصلا من تا حالا عشقمو ندیدم!!Angel
عکس خودت و دوستت بوده!!Big GrinBig Grin
Take The Gun
&
Count To Three
(23-08-2013، 18:17)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:14)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میرم دیگه!!Dodgy

باز تو آینه نگاه کردی؟؟

نه عکس یادگاری تو و عشقتو دیدمTongue
من با عشقم عکس یادگاری ندارم!!Huh
اصلا من تا حالا عشقمو ندیدم!!Angel
عکس خودت و دوستت بوده!!Big GrinBig Grin

خدا رو شکر من تا حالا تجربشو نداشتم بعدشم اینقد ابغوره گرفتی فک کردم 1000 بار همدیگرو دیدین صادغ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ✘Nina✘
هوراااااااااااااااا داییم اومده خونمون *^_^*

فقط کاش مُحی هم بود crying crying crying
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
(23-08-2013، 18:13)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:10)×الی ملوس× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامAngel
سلام
Big GrinBig GrinBig Grin:cool::cool:
(23-08-2013، 18:08)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:06)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بر منکرشAngelAngelAngelAngelAngel

اهم به فرید چیزی نگیا Dodgy

مگه من چیزی گفتم؟؟؟؟؟؟؟
مغزت فرمان نده چیزه دیگه بگی
(23-08-2013، 18:14)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:12)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:04)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منـــــــــــم تیزهوشم خیرسرم
شوما از کی میرید مدرسه صاادخ؟!

من که یه ماهه دارم میرم!!Angel
یه مدت تعطیل میشیم بعدشم مدرسه ها شروع میشه!!Angel
بز پیر رو میگی؟؟Big GrinBig Grin
هــــــــــــــــــی
به فریـــــــــــد نگو بز!!
بی ادب!!
منو گلی از دهم باید بریم
دبیرستانی یا راهنمایی؟!
فرید کیه؟؟ همون بز پیر رو میگی؟؟Big GrinBig Grin
سوّم دبیرستان!!Angel

با ادب باش بز پیری وجود نداره داشته باشیمم مطمئن باش فرید و دوستاش نیس
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(23-08-2013، 18:16)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داشی من که چیزی نگفتم چرا بر میخوره؟؟؟؟؟؟
یه کم حسّاس شدم چند روزه!!اخلاقم تند شده!!Undecided
ببخشید!!Undecided
ولی واقعا منو نمیشناسی دیگه!!Angel
میشناسی؟؟Angel
(23-08-2013، 18:16)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگـــــــــــــو بز!!عجبا!!
تو الان باید تو کتابات باشی نه اینجا!!
چه بزرگ!!
همسن فریدی!!
بز پیر!!Big GrinBig Grin حالا کجا هست؟؟
واسه چی؟؟
امتحانا که لغوه!!Big GrinBig Grin
حالا از اول مهر شروع میکنم جدی!!Angel
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ✘Nina✘
(23-08-2013، 18:15)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امسال بچه های مدرسه کنکور کولاک کردن!!AngelAngel
بچه ها نا امید شدن میخوان سال دیگه برن منطقه 3 ثبت نام کنن!!Big GrinBig Grin
2 رقمی ام داشتیم!!AngelAngel
تنبلای چهارما شدن 1800!!AngelAngel

پسرعموی من شد35!!Wink

تو باید الان واس کنکور بوخونی!!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط sjmmc ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، ✘Nina✘
(23-08-2013، 18:19)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 18:15)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امسال بچه های مدرسه کنکور کولاک کردن!!AngelAngel
بچه ها نا امید شدن میخوان سال دیگه برن منطقه 3 ثبت نام کنن!!Big GrinBig Grin
2 رقمی ام داشتیم!!AngelAngel
تنبلای چهارما شدن 1800!!AngelAngel

پسرعموی من شد35!!Wink
عجبا!!به پسر عموت مینازی؟؟AngelBig GrinBig Grin
شیوا اصلا بحث کردن با تو حال نمیده خیلی بدون فکر جواب میدی!!Big Grin
منم نگفتم تو و عشقت گفتم تو و دوستت که میتونه دخترم باشه!!Angel
Take The Gun
&
Count To Three
(23-08-2013، 16:18)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 16:14)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 16:13)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 16:11)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 16:11)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره!!Angel
حمید آخه تو رو خدا نگاه کن این به من میگه عقلش از من بیشتره!!Big GrinBig Grin
باز بگم؟؟Angel

پ بپا اگه داری بچه میترسونی اول خودت نترسی چون بچه تریAngel
الان تو به چی داری مینازی؟؟Angel
من بهت ثابت میکنم عقلمم از تو بیشتره!!Angel

بچه علاوه بر اینکه زدن نداره کل کل کردنم ندارهAngel
تو هم که هر دفه که ما رو میبینی....
Angel
آره دیگه!!
پس باید کل کل رو تموم کنم...Angel

هر دفعه چیکار میکنم ؟جرممو بگوAngel

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان