امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘

نقل قول: اوفـــــــــــــــــــــ =___=↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 75
اوف اوف چیه تو هی میکنی و یا چیزای منفی دیگه که هی میگی!؟ بچه ها دارن گفتگو میکنن یا تو هم بیا گفتگو کن یا چیزی هم نگو که منفی باشه.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

آگهی
(24-08-2013، 16:52)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سلام فرید رومل خوبی؟

سپاس.

صابر دنبی رو محروم کرده به سبب نداشتن ادب. انگاری فوش دادهBig Grin

نقل قول: قربونش برم اینجا هیچ کس نیس فریدو نشناسه.↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 75
خو بایدم همه بشناسن. من همیشه این جا بودم و به همه کمک کردم. ببینم تو مشکوک میزنی . نام کاربری دگیت که خراب شد چی بود!؟
هه هه داری نزدیک میشی فری!!
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، FARID.SHOMPET
پگول منو یادت میاد الی ملوس
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(24-08-2013، 16:54)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله سلام سلامتی میاره Angel

سلوووووووووووووووم
تولدت مبارکBig Grin
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(24-08-2013، 16:55)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 16:52)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

salam

سلامــــ

سلام میشه معرفی کنی من شیوام:cool:Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
جماعــــــــــت چیکـــــــــــارا میکنیـــــــنـــــــ ؟؟Angel
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 75
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
(24-08-2013، 16:55)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 16:54)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همون اوتار هستیBig Grinپسرعموی حمید:cool:دیدی شناختم:cool:
همون چــــــــــــــــــــــــی هستم؟؟Huh
تو فرزون اوتارت یه ترول بود بعدش مسخرت میکردمUndecidedیادت اومد؟Undecided
 سپاس شده توسط sjmmc
14=18-4

3=14-11

اختلاف سه سال

ای اواتار امیررضا منو کُشته:|
منظورش چی می تواند باشد؟o_O
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(24-08-2013، 16:58)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جماعــــــــــت چیکـــــــــــارا میکنیـــــــنـــــــ ؟؟Angel
وقتی به کسی جواب نمیدی کسی هم جوابتو نمیده اهورا!!!!
(24-08-2013، 16:56)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پگول منو یادت میاد الی ملوس
بترکی الی مامان چرا نمیگی هی میگم این کیه دوبارهDodgyBig Grin

(24-08-2013، 16:56)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 16:54)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله سلام سلامتی میاره Angel

سلوووووووووووووووم
تولدت مبارکBig Grin

مرسیییییییییییییییییییییییی گلمAngel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان