امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘

(24-08-2013، 18:58)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 18:55)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كرمه ديگه .....
ميلوله يهو سه نفرو ميزارم بلك ليست Undecided

در واقـــــــع جــــــــــــو گیـــــــــریـــــــــAngel
حيف عوض دارم ميشم وگرنه نميزاشتم اينجا راس راس را بري :|
طرفه من يكي نيا 
واسه حرفامم نظر نده
آگهی
اره هدیه جان بیاBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، HeDyE~×~
مامی بنداز سه روز بعد اینترنتم 24 ساعت بعد قطعه
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
گوش شيطونه كر سرعتم خوب شدBig Grin
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
حمید آشتی وکنی یا نه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
(24-08-2013، 19:05)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بچه ها فردا ساعت 11 صب همه اینجا باشن جشن داریم بش پیام دادم

(24-08-2013، 19:03)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلـآمـ اِلــی!×!
اگـه منظورتون ss.mu
اسمش :سوشیانت!!!

پری یه بیو ازش بده هیچی نگفت
 من ساعت 11 ننی تونم بیام crying
تـــَـنــهـــایی
(24-08-2013، 19:07)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 18:58)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 18:55)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كرمه ديگه .....
ميلوله يهو سه نفرو ميزارم بلك ليست Undecided

در واقـــــــع جــــــــــــو گیـــــــــریـــــــــAngel
حيف عوض دارم ميشم وگرنه نميزاشتم اينجا راس راس را بري :|
طرفه من يكي نيا 
واسه حرفامم نظر نده

باشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه بابا ،، این ـ اخریش بود ،، بیـــــــــــــــــــــــــ اعصابDodgyDodgy
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 111
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
(24-08-2013، 19:08)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامی بنداز سه روز بعد اینترنتم 24 ساعت بعد قطعه

باشه
Channel
 سپاس شده توسط HeDyE~×~ ، ✘Nina✘
مـن 11 خـوابَـمـ..!×!Sleepy
 سپاس شده توسط HeDyE~×~ ، ✘Nina✘ ، GαяBagє Gιяℓ
(24-08-2013، 19:08)لادن. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 19:05)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بچه ها فردا ساعت 11 صب همه اینجا باشن جشن داریم بش پیام دادم

(24-08-2013، 19:03)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلـآمـ اِلــی!×!
اگـه منظورتون ss.mu
اسمش :سوشیانت!!!

پری یه بیو ازش بده هیچی نگفت
 من ساعت 11 ننی تونم بیام crying

باشه 3روز دیگه ساعت 11 چی؟

کوفت به همتون 3روز دیگه ساعت 17
Channel

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان