امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘

(24-08-2013، 21:43)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:42)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدانگهدار همگی!!Angelکسی با من کاری نداره؟؟Angel

Dodgy
چیه؟؟Angel
باز صدام کردی جواب ندادم؟؟Big Grin
سر بازی بودم!!Big Grin
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Mïņ̃†êR
آگهی
(24-08-2013، 21:45)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:40)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس برای همیشه

بشین اجی Dodgy

ایندفه راسته رهـــــــ ـ ــــــــا ،شیوا دلم براتون تنگ میشه اجی خدافسcryingبای
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Mïņ̃†êR
(24-08-2013، 21:41)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رز پیدا کردم مشکل کجاستBig Grin از بس که تو پیش بچه ها گفتی فرید مماخ (با این که منو ندیده بودی) به این ها تلقین کردی.Big Grin
الان فهمیدی؟o_O
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نقل قول: می ترسم منوظرش بد تر باشه و من نفهمیده باشم |:

مرا به اندیشه فرو بردیConfused می تونه یه معنی خیلی بدم بده. چشامت رو ببند و گوشاتو هم بگیر. اوه اوه اوه. دیگه با این دختره نگرد.

نقل قول: فرید بابا یه بار که میتونی پاتو بذاری ببین چی شده ای بابا:|
من دلم براش تنگ شده یه بار جان هر کی دوس داری:|
نچ. نمیشه.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط AmItiSe ، Mason
(24-08-2013، 21:44)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:40)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ماکانم چه خبرا؟

خوش گذشت شمال؟
خبر خاصی نیست دیروز که 6 ساعت تو استخر بودیم امروزم برگشتیمBig Grin
آره گلم خیلی جات خالی بود

میدونم میدونم Big GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط M.K.N
(24-08-2013، 21:46)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرا به اندیشه فرو بردیConfused می تونه یه معنی خیلی بدم بده. چشامت رو ببند و گوشاتو هم بگیر. اوه اوه اوه. دیگه با این دختره نگرد.

نچ. نمیشه.
استغفراالله -_-!

عاغا فکر من ب اندازه ی کافی منحرفه -_-!

تو دیگه منحرف ترش نکن *^_^*
cof cof
 سپاس شده توسط Mason ، FARID.SHOMPET ، black devil
(24-08-2013، 21:46)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:42)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کـــــآر دارم -_-!

خوشم میاد ماکان تحویـــــــــــــل نمیگیره |:
Big GrinBig GrinBig GrinببخشیدBig GrinBig GrinBig Grin
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، AmItiSe ، sjmmc
(24-08-2013، 21:46)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:43)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy
چیه؟؟Angel
باز صدام کردی جواب ندادم؟؟Big Grin
سر بازی بودم!!Big Grin

نه نمیتونم صدات کنم اقامون دعوام کردSad

(24-08-2013، 21:46)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:45)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:40)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس برای همیشه

بشین اجی Dodgy

ایندفه راسته رهـــــــ ـ ــــــــا ،شیوا دلم براتون تنگ میشه اجی خدافسcryingبای

کجا مسخره داری میری منم از مهرنیستم غصه نخوریا شمارتو پ.خ کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط sjmmc ، M.K.N
(24-08-2013، 21:46)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کـــــآر دارم -_-!

خوشم میاد ماکان تحویـــــــــــــل نمیگیره |:
چی کار داری؟؟ :|Angel
Take The Gun
&
Count To Three
(24-08-2013، 21:46)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نچ. نمیشه.
اگه من تو و صادق رو گیر بیارم زنده نمی ذارمتونo_O
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان