امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

(26-08-2013، 14:58)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
واسه اینکه شماها ببندین تاپیکو خودتون شروع کنین سخن گفت^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 50
نه به خاطره اینکه شما با کاربرا مشکل پیدا می کنی و شروع میکنی باهاشون بحث کردن و برای جلوگیری از شدت گرفتن دعوا و محرومیت 4 تا کاربر به خاطره بی جنبه بازی آره اینجوریاس (:
:p319::p319::p319:
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
اه اه هر گوری میرم این ماکانه هس
من اونیم که سایه هم نداشت ...

(26-08-2013، 15:00)عزراییل1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه اه هر گوری میرم این ماکاته هس

Dodgy
درس حرف بزنSleepy
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، M.K.N
نخیرم بلعکس گفتین شما این آقا ماکان خیلی وقته که هستن شما مثله نخود پریدی وسط حرفمون

آقا من نمیخوام دعوا رابندازم ولی ببین خو .......Undecided

اصن من هیجی نمیگم
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 50
 سپاس شده توسط M.K.N
بای (:
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Ƒαкє ѕмιƖє ، βΑllεяiηΑ♡
(26-08-2013، 15:00)عزراییل1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم من ماکانه بچه جون
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
نقل قول: نمیای شل؟ ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 50
برای من نمیاد چون شتابم خیلی پایینه. گیر میکنه میون بازیUndecided
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

(26-08-2013، 15:01)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy
درس هرف بزنSleepy
وکیل وسیشی؟؟؟
من اونیم که سایه هم نداشت ...

(26-08-2013، 15:02)عزراییل1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 15:01)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy
درس هرف بزنSleepy
وکیل وسیشی؟؟؟

Dodgy
اين جا کل کل نيست اگه مي خواي دوا را بندازي
اگه خوشت نمياد
بيرون...
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(26-08-2013، 15:02)عزراییل1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy
درس هرف بزنSleepy
وکیل وسیشی؟؟؟

آره وکیل وسیشی اینجا هممون وکیل وسیشیم
مشکلیه؟
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 50

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان