امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

(27-08-2013، 11:00)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس یه لینک بده متن آهنگ تیلور باشه بدون زیرنویس فارسی
وا!!
خو برو سرچ کن متن....
حسش نی بخدا@ـــ@
(27-08-2013، 11:02)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابایی نوه دار شدیShy

چـــــــــــــی!!؟؟
من کی شوهرت دادم؟!
بچه ت کیه؟
شوورت کیه؟!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Mason
آگهی
سلام دوسدان!!!
ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم
دکتر شريعتي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 213
(27-08-2013، 11:03)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا مسافرت بود بچه ها تا دو سه روز دیگه برمیگرده Big GrinBig GrinBig Grin

HeartHeart:498::500:

(27-08-2013، 11:03)na30m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همگی

sghl:|
 سپاس شده توسط na30m ، Mïņ̃†êR
(27-08-2013، 11:02)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 11:00)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم اهم:|
جان؟!
حالت خوبه؟!
معلومـِ!(=
هیچی..
خوبم هر کسی شمال باشه مگه حالش بد میشهBig Grin

(27-08-2013، 11:03)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 11:00)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 10:58)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 10:57)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[size=medium][font=Comic Sans MS]من آدم خوارم مگه بشر!((=
من خودم تورو بزرگ کردم این مرمر که نبود!)=

نخوریا!!
واسه م شوکولات میخوری؟!Shy
[size=medium][font=Comic Sans MS]منظورت میخریه؟!(=
آره میخرم!&___&
نگی رمان جدید میخوام
بدون رمان اموراتم نمیگذره
یه رمان خوشمل عاشقونه بوگو
(27-08-2013، 11:00)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم اهم:|

دخـــدرم^ــ^
بابایی بعد سال ها منو دیدی:|
نوت لعیا س*^ــ^*
عاقاااا من چی؟
دکتر شريعتي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 213
(27-08-2013، 11:05)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ووی چمیدونم نفسی تو رمانا فرشته رو خوندی؟!

نسیم کیع؟!
نه قشنگه؟!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

سپاس شده توسط ƝeGaЯ ، na30m
(27-08-2013، 11:05)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 11:00)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس یه لینک بده متن آهنگ تیلور باشه بدون زیرنویس فارسی
وا!!
خو برو سرچ کن متن....
حسش نی بخدا@ـــ@
(27-08-2013، 11:02)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابایی نوه دار شدیShy

چـــــــــــــی!!؟؟
من کی شوهرت دادم؟!
بچه ت کیه؟
شوورت کیه؟!
نه بدون شوور بچه دار شدمShy
لعیا س^ـــ^
بلا چی جآب منو نومیدین!ها
دکتر شريعتي

سپاس شده توسط *Nafas*
نهههههه!!
لعـــــــــی؟؟؟؟!
اونوخ شوورت کیه؟!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

سپاس شده توسط ƝeGaЯ
خوبین همتون  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
RASHIN 2012 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƝeGaЯ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گل نار
خداوندا از همه گذشتم بگذر ازمن[/font][/size]
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ ، *Nafas*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان