امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

(27-08-2013، 13:54)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 13:52)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هدی کیه؟؟؟؟؟

هدیه هستم بم میگن هدی :ا

هدی خوبی؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 250

آگهی
(27-08-2013، 13:54)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید میشه بس کنی یکی از اسمامو بگو دیه منم خوبه بگم فرید(روباه)مثلا فلان://
نخیر دخدره نمیخواد ماچ کنه^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 250
چی کار کنم خو!؟ آخه ندا بهتره ولی خودت هی میگی رز. توی شناسنامه چیه!؟

لباش که روی حالت ماچهBig Grin وارد جزییات نمیشم چون نازنین این جا آنلاینه من رو لو میده به پاری
نمی بینی دستشو هم اورده جلو این به معنای اینه که پررو نشوBig Grin

من کجا هی میگم رز؟!

اسمم رزه تو شنسنامه گفتم که بهم بگویین نداAngel
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
اه فهمیدم.هدی کیه.بچه ها خواهشا اینقد سلام نکنید.SadSadSad
حالم خوب است,نگران دلتنگی ها و بی قراری هایم نباش.
همین که بدانم به یادم هستی کافیستHeart
نقل قول: لباش که روی حالت ماچه وارد جزییات نمیشم چون نازنین این جا آنلاینه من رو لو میده به پاری

دیگه الان باید جف پا بیام تو تارای صوتیتDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Mason
خوبید همگی ؟؟
به سلامتی اونایی که موقع خرج کردن برای دوستاشونپول براشون حکم جی ال اکس رو دارهHeart
راحت از جیبشون در میادHeart
(27-08-2013، 13:55)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید یه مشکل

چه خوشگل...امممممم ببخشید. چه مشگلی!؟

فرید جان من ارمغان بودم پروفایلم رمزشو میزدم نمی رفت حالا با این اومدم چه کنم؟؟؟؟؟
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 250

(27-08-2013، 13:55)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید یه مشکل

چه خوشگل...امممممم ببخشید. چه مشگلی!؟

اره باو:297:25r3025r30
نقل قول: میشه دیگه تو میتونی !خب اگه رسیده بودم برای تو که تازگی نداشت تو پارک کنار خونتون زیاد دیدی ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 250^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 250^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 250
دوربین ندارم دقیق ببینم اون پارک کنار و داستاناش روBig Grin خوب میشه ازشون باج گرفت با فیلم گرفتنTongue

یه روز با ماکان دو تایی بیاید بهتون نشون میدم ولی دوربین یادتون نره. کر کره خندست چون همه یه تدابیری می بینن که کسی نبیندشون.

نقل قول: فری من جنگ خان ها نصفشو رفتم تازه از اونجا که راهنمائه گفته منابع بخر و گفتی طلا بخرم هم رد شدم^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 250

حالا مونده تا یاد بگیری.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(27-08-2013، 13:56)ღselenaღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبید همگی ؟؟

نادیا خوبی؟؟؟؟؟من که برای اون موضوع حالم بده

(27-08-2013، 13:55)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 13:54)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 13:52)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هدی کیه؟؟؟؟؟

هدیه هستم بم میگن هدی :ا

هدی خوبی؟؟؟؟؟

مرسی تو خوبی؟Angel

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان