امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

نقل قول: بیشین بینیم دختر موچولو. با دمافم شتکت میکنم ها

نه نه منو با دماغت روبرو نکن

ماکان بیا نمیخواد اواتارتو عوض کنی منم الان میرم یه دختره تنهای گریان میزارمcryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
آگهی
(27-08-2013، 14:00)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Big Grin

سلام-___-
ندی خوبی؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 253

فاطمه عخشم چی شده؟؟Undecided
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 253
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
نقل قول: من برگشتم^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 253
شومپت!؟

چته!؟
[/quote]

دلم گرفتهcry girl
(27-08-2013، 14:02)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من سرباز خونه رو تو سطح 1 ساختم هنو میگه در سطح 1 بسازید:|
چه کنم؟؟:|

گزینه ی درخواست بعدی مگه نیومده!؟ کامل ساخته شده یا هنوز مونده!؟
نه اون گزینه نیومده
اینو نوشته:

زمان آن فرا رسیده تا یگان هایی را برای دفاع از شکوه امپراطوری خود آموزش دهیم، سرورم! برای آموزش یگان ها نیاز به ساخت سربازخانه داریم.
در این درخواست

سربازخانه را در سطح 1 یسازید! لطفاً به خاطر داشته باشید که باید آموزش کمانداران باید جمعیت آزاد داشته باشید تا این مأموریت را کامل نمایید.

جمعیت ازاد منظورش چیه؟!
(27-08-2013، 14:03)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: بیشین بینیم دختر موچولو. با دمافم شتکت میکنم ها

نه نه منو با دماغت روبرو نکن

ماکان بیا نمیخواد اواتارتو عوض کنی منم الان میرم یه دختره تنهای گریان میزارمcryingcrying

شیوا بچه نشوDodgy
نقل قول: حالا که همه حوصلشون سر رفته.بیایین درمورد یه موضوع صبحت کنیم.^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 253
بوروژوازی نوین خوبه!؟ یا پیامد های سکولاریسم.Angel

نقل قول: ینی چه تدابیری میتونه باشه؟^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 253^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 253
باید ببینیBig Grin گاهی یه جوری دور و ورشون رو نگا می کنن که انگار دارن جنازه جا به جا میکننBig Grin دیدم که چند باری هم پلیس ها گرفتنشون.

نقل قول: ندا:|
رزSleepy
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Mïņ̃†êR ، Mason
بچه ها من رفتم بای
Channel
 سپاس شده توسط Mason ، FARID.SHOMPET
هدی اصلا من خوب نیسم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان