امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

(27-08-2013، 16:49)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cry girl
چتــه نَــنــِــه؟):
 سپاس شده توسط Mason ، ~JaSmIn~
آگهی
آقا من رفتم تا صبح دیگه تا به قول بعضیا من شوع کننده دعوا نباشم

راستی ببخشید شیوا و آجی جونم
چه قدر لباس مشکی بهت میاداگه میدونستم زودترمیمردم.
اشتباه ازمن بود کسی راپاشویه میدادم که در تب دیگری میسوخت

رونوشت برداشته شده از کاربر (نگین...)
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
سلام پارسا.crying
حالم خوب است,نگران دلتنگی ها و بی قراری هایم نباش.
همین که بدانم به یادم هستی کافیستHeart
(27-08-2013، 16:52)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 16:47)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اون باس گفت لوسBig Grin
ب اون میگن بچه=)

آخه اون بچه واسه یه چیزی گریه کرد که اگه الان به خودش همونو میدادن خودش پارش میکرد لعیــــHeartـــــا
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 304
خوووووووووووووووووب خدافظ
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 304
خوب دیگه خداظ
(27-08-2013، 16:53)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
آوایـــیـم^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 304
رزیم چی شده؟ cry girl
نمیدونمcry girl
ولی حالم خوش نیcry girl
 سپاس شده توسط ~JaSmIn~
(27-08-2013، 16:53)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
آوایـــیـم^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 304
رزیم چی شده؟ cry girl

نقل قول:
تو فقد عشق منی=)
مبارکه :hiccp:

خخخخخـ

454 لایک میدم آوا به این پستت

(27-08-2013، 16:53)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 16:51)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 16:50)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 16:48)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 16:46)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cry girl
صبا صون من کی محل نذاشتم ):

Big Grin
Big GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خل شده بودم تو هپروت یه چی گفتم شما به بزرگیت منو ببخشHeart
عـآغـآ مطالب وبتو راحت میشه ورداشت://

مطالب وب من؟؟؟؟
آره کد بدون پیغام بذار://

باو وب من انقد بیخوده کی میاد از روش کپی کنه؟؟؟
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

(27-08-2013، 16:53)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 16:49)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cry girl
چتــه نَــنــِــه؟):
حالم بده نمیدونم چرا cry girl
 سپاس شده توسط ~JaSmIn~
نقل قول:
ولی حالم خوش نی^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 304
چیزی شده دوسی؟ ):
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ~JaSmIn~ ، Mason

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان