امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ دُ ♫♪

آرمین اوتارت خوبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
شما یک پیام خصوصی خوانده نشده دارید از SABER با موضوع سلام.

بسم الله رحمن الرحیم!!Sad
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Ƒαкє ѕмιƖє ، FARID.SHOMPET ، ~JaSmIn~ ، +shina+
آواتار من خوبه دوستان گلم!؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartHeartHeartHeartBlushBlushBlushBlush
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 104
 سپاس شده توسط ~JaSmIn~
(01-09-2013، 10:24)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرمین اوتارت خوبه
خیلی ممنون نظر لطفتونه
♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 104
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(01-09-2013، 10:25)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما یک پیام خصوصی خوانده نشده دارید از SABER با موضوع سلام.

بسم الله رحمن الرحیم!!Sad
هع Big Grin
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas*
(01-09-2013، 10:24)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سلام.....

فامیل دور. مگه اون یکی نام کاربریت از محرومیت در نیومد!؟
اره الان میرم تو اون نام کاربری
ستاد مباره با اسپم...
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، FARID.SHOMPET
(01-09-2013، 10:23)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin
(01-09-2013، 10:19)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 10:16)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 10:13)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 10:12)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه خواهرم بیابغلم!!Shy

حالت دقیق نفس نون الان= ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 104

حسودی نکن بچه!!!
توم بیا بغلم خو!!Shy

cryingcryingcryingcrying

من خواهر برادر ندارمcryingcryingcrying

پَ کلا هیچیcryingcryingcryingcrying

اومدم تو بخــــلــتــــــــــــ ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 104
خرذوق شد بچه!!
خو به محبت نیاز دارن اینا!!
خو گمشو بیرون دیه سنگینی صبا!!Big GrinBig GrinBig Grin

خب خیلی خسته شدم از زدن و بکش بکش گفتم بیا بــــخلت کنم....

(01-09-2013، 10:24)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 10:22)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 10:21)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 10:19)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 10:16)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسودی نکن بچه!!!
توم بیا بغلم خو!!Shy

cryingcryingcryingcrying

من خواهر برادر ندارمcryingcryingcrying

پَ کلا هیچیcryingcryingcryingcrying

اومدم تو بخــــلــتــــــــــــ ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 104

من پ کیتم!؟crying

من خواهرتم دیه !! Angelcrying

دوست خوفمی

دوسمت دارمی♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 104

ووووییییییییی نکن این کارو با منه دخیل |:

من ندید پدیدم یهو جوگیر میشم (:

مینیم دوست میدارم ♥ــــ♥

جوگیر؟؟؟؟

نـــه بــآو O_o
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

سپاس شده توسط *Nafas* ، Ƒαкє ѕмιƖє
(01-09-2013، 10:26)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آواتار من خوبه دوستان گلم!؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartHeartHeartHeartBlushBlushBlushBlush
بله زیباست
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
دوستان ممنونم بابت نظراتتون (:

|:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 104
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، +shina+ ، Mïņ̃†êR ، ~JaSmIn~
شوماها منو اغفال میکنید!!Angel
برم مدیریت کنم خیرسرم!!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ~JaSmIn~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ► گــُــفتُـ ـــگویِــ آزآد "نُــسخـِه 6×8 " ◄

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان