امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ دُ ♫♪

(03-09-2013، 4:07)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2013، 4:03)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 337

شاید باورت نشه ولی من به علاوه سهم خودم سهم دو نفر دیگرو هم خوردم
تک خوری میکنی؟
 سپاس شده توسط ERF@N
آگهی
چه قدر این صاحاب اونجا بی سواده. آدرسه کنترل پنل کاربریش باید اینطوری باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.***.com/forum/usercp.php
ولی اونجاش به جای ‏forum‏ نوشته ‏‎ ‎‏ ‏‎.froum‏ خودم از قسط ستاره گذاشتم

(03-09-2013، 4:13)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2013، 4:07)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2013، 4:03)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تک خوری میکنی؟

بیا تو برو نادیا رو بخور تک خوری نباشه ‏‎Big Grin
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
(03-09-2013، 4:14)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه قدر این صاحاب اونجا بی سواده. آدرسه کنترل پنل کاربریش باید اینطوری باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.***.com/forum/usercp.php
ولی اونجاش به جای ‏forum‏ نوشته ‏‎ ‎‏ ‏‎.froum‏ خودم از قسط ستاره گذاشتم

(03-09-2013، 4:13)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تک خوری میکنی؟

بیا تو برو نادیا رو بخور تک خوری نباشه ‏‎Big Grin
مرسی من تازه خوردم سیرمBig Grinحالا چون خیلی اسرار میکنی میزارم برا دسرBig Grin
لعنتی اینجا سرعت ندارم بیاد فریزر بکس اگه میتونی...

نه سرعتم برگشتSleepyنمیخواد بیای
 سپاس شده توسط ERF@N
نگفتمت هر آنچه گفته و نوشته ایم کشک بود ... نگفتمت نرو که رفتنت نتیجتا اشک بود ... نگفتمت توام به گور جد خلق گشنه بخند ... نگفتمت که حال کن طبیعتا میان این همه جسد بگند ... ولی تو خر نمی شوی ولی تو کر نمی شوی ... تو نفس و حلق هر ترانه ای ... که بر باد بر داد می شود
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
موضوع بحث ما چه متغیر یهو سیاسی میشهBig Grin

درخ هرچي قد مي کشه خمتر ميشه ماهم داشتيم اشتب اين دنيا و رسمشه.........تو از من بدت مياد منم از خيليا ولي حق بده تو از چي و من از چيا....من از دشمني که بين ما مشترکه تو از مني که واسه اونا سم مهلکه.....واسه بچه بيس چار ساله که دليلي نداش جاي داف و درکه تو بند خط بشماره........
 سپاس شده توسط ERF@N
ابلها مردا عدوی تو نیستم من انکار توام
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
(03-09-2013، 5:01)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای یه امضا برات درس کنم؟
مال خودمو خودم درس کردم یه چیزی تو این مایه ها اگه بخوای میتونم برات درس کنم یه متن یا شعر با عکس بده برات درس کنمRolleyes
[rtl]یه مرد که واژه ی مردو رو سفید کرد[/rtl]
[rtl]یه مرد که مرگو واسه انسان بعید کرد[/rtl]
[rtl]یه دشت بود که کوه پیشش زانو زد[/rtl]
[rtl]یه مرد به شکل اسطوره ای هر درد[/rtl]
[rtl]خط بطلانی بود روی تز سقوط عشق[/rtl]
[rtl]اون تموم واژها رو دوباره تعبیر کرد[/rtl]
[rtl]پر گرفت رو اوج قصه مرثیه نخوند[/rtl]
اون آب و آتشو تو شعر بغل هم نشوند
 سپاس شده توسط ERF@N
امضا نه ممنون.
یکم فحش بده آروم شی ارجی نیست ... کنتور نمیندازه برا تو خرجی نیست ... بریز بیرون و خالی شو فحش کشم کن ... تیزی تو دسته ملثه میدونی که چون ... هم وطنی تحقیرم کنی از تو کی بهتر ... وجدان و بزار کنار راحت باش پسر ... من که گاهی تحقیر شدم حالا تو دنیا ... تو هم بی نصیب نزار مارو یه چیزی بیا
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
بابا امینم بره درئ کوزه ابشو بخوره عرفان 15 ساله از ایران به زودی میاد تو خونه هاتون
(03-09-2013، 5:07)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2013، 5:01)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای یه امضا برات درس کنم؟
مال خودمو خودم درس کردم یه چیزی تو این مایه ها اگه بخوای میتونم برات درس کنم یه متن یا شعر با عکس بده برات درس کنمRolleyes
[rtl]یه مرد که واژه ی مردو رو سفید کرد[/rtl]

[rtl]یه مرد که مرگو واسه انسان بعید کرد[/rtl]

[rtl]یه دشت بود که کوه پیشش زانو زد[/rtl]

[rtl]یه مرد به شکل اسطوره ای هر درد[/rtl]

[rtl]خط بطلانی بود روی تز سقوط عشق[/rtl]

[rtl]اون تموم واژها رو دوباره تعبیر کرد[/rtl]

[rtl]پر گرفت رو اوج قصه مرثیه نخوند[/rtl]

اون آب و آتشو تو شعر بغل هم نشوند

اسمه این آهنگش چیه؟

(03-09-2013، 5:12)fcbarcelona 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا امینم بره درئ کوزه ابشو بخوره عرفان 15 ساله از ایرا به زودی میاد تو خونه هاتون خخخخخ

چی میگی تو آخه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ► گــُــفتُـ ـــگویِــ آزآد "نُــسخـِه 6×8 " ◄

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان