امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ماسکرانو:بارسامديون مسي،ژاوي واينيستا است

خاویر ماسکرانو بازیکن آرژانتینی تیم بارسلونا از نحوه شروع این فصل بارسا بسیار راضیست و اعتقاد دارد که علی رغم تعویض مربی، این تیم شروعی مطابق انتظار داشته است.

وی به هفته نامه "Tot sant cugat" گفت :" همانطور که می خواستیم فصل را شروع کردیم.نتایج خوبی گرفتیم و در لالیگا صدرنشین هستیم.هر چند که در همین چند هفته متوجه شده ایم که نقاط ضعفی داریم که باید برطرفشان کنیم. در این فصل، مربی جدیدی به تیم ما آمده با این حال خیلی زود خودمان را با ایده های او وفق دادیم. لوئیس انریکه شخصیت بسیار بالایی دارد. او می خواهد که تیم های تحت رهبریش همیشه حمله کرده و جدی و پرشور بازی کنند."

وی ادامه داد:" در انتهای فصل گذشته با مدیران ورزشی بارسا نشستی داشتم و به آنها گفتم که اگر احساس می کنید که دیگر برای این تیم مهره مفیدی نیستم اجازه جدایی ام را بدهید. اما جواب آنها منفی بود و خیلی سریع قراردادم را تمدید کردم. قصد دارم تا انتهای دوران فوتبالم در اروپا در بارسلونا بمانم. وقتی قراردادم تمام شود 34 ساله خواهم بود و به آرژانتین بازمی گردم"

ماسکرانو در انتها به تمجید از مسی ، ژاوی و اینیستا پرداخت:" در تمام این سال هایی که در بارسلونا بوده ام، نقش مسی ، ژاوی و اینیستا در جام هایی که فتح کرده ایم بسیار پررنگ بوده است.مسی به بارسا و بارسا به مسی همه چیز داده است. با این سه بازیکن، بارسلونا بهترین دوران تاریخ حیاتش را تجربه کرد

ماسکرانو:بارسامديون مسي،ژاوي واينيستا است 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Parsa**Barca ، ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی
ب قول یکی ک خودت میشناسیش
فدایی داری داش ماسی!!!!!خخخخخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
پ پیکه من چـــــــــــــی؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بارسا!بارسا!بارسا!

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  از مسی خواسته شده تا اجازه دهد ماسکرانو پنالتی بزند
  ماسکرانو، کاپیتان واقعی بارسلونا(عکس)
  زمان پیوستن مسی، آلوز ، نیمار ، ماسکرانو،براوو به تمرینات بارسلونا مشخص شد
  خاویر ماسکرانو ؛ ما قهرمانی در کوپا آمریکا را میخواهیم
  ماسکرانو : رونالدو حق داشت مهمانی بگیرد!
  هند های بازیکنان اتلتیکو و کارت برای سوارز و ماسکرانو
Heart مصدوميت ژاوي رفع شد :-)
  ژاوي: نيمار، سوارز و مسي هيولا هستند!
  مهندس ژاوي: اميدوارم گوارديولاي بعدي بارسا باشم!قربونـــش!!!
  ژاوي: توپ عضوي از بدن شماست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان