امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشــکلات خنده دارهیون جونگـــــ♥

1- اگه توی عکسایی که از نزدیک از هیون گرفته میشه دقت کنید. خصوصا توی پسران فراتر از گل هم خوب پیدا بود.بریک دون هم همینطور...
هیون زیر چشم چپش یه خط هست که میشه جای شکستگیش.
هیون جونگ دراینباره میگه:مهم نیست چندبار لیزر کنم جای این زخم هیچ وقت از بین نمیره
ولی من این زخمو دوست دارم...یه جورایی تنها چیزیه که نشون میده هیون جونگ هنوز همون هیون جونگه.
2-اینو از زبون خود هیون میگم: من وقتی که شب بشه سیبیلم شروع به دراومدن میکنه.صحبت از سیبیل... خب در واقع چیزی نیست که بخوام بهش اعتراف کنم.... وقتی که بزرگ میشیم سیبیلمون به صورت طـــبیعی در میاد اما من واقعا قدرت تحمل این موضوع رو ندارم. و با خودم میگم"من که یه آیدلم چرا سیبیلم در میاد؟
3-مشکل بعدی که هیون میگیره از سیاهی زیر چشماشه و میگه:توی یه برنامه تلویزیون که باشم همیشه میکاپ دارم ولی اگه پاکش کنم سیاهی زیر چشمام خیلی زیاد میشه.و و اسه رفع این مشکل باید مشرو.ب خوردنم رو متوقف کنم اما زیر بار این هم نمیرم.... به علاوه من فوتبال بازی کردن رو خیلی دوست دارم.واسه همین صورتم خیلی تیره شده.... الان بد.نم پوستش سفیده ولی صورتم تیره ست.وقتی دارم دوش میگیرم و توی آینه نگاه میکنم باخودم میگم عین این چوب کبریت های سوختم. بنابراین بین آیدل های دیگه نگاه کردم ببینم ایا کسی هم شبیه من هست یانه و متوجه شدم چاوون سونگ سونبه هم مثل همه و با خودم فکر کردم" من اونقدرا هم بد نیستم"
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشــکلات خنده دارهیون جونگـــــ♥ 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط لی مین هو3 ، small rose ، pink apple ، ツClas$i☪ J☯ ツ
آگهی
!!!!!!!!!Burnt matches
مشــکلات خنده دارهیون جونگـــــ♥ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
ممنونHeart
Calming love is like the sun after raine Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
ما که همه جوره قبولش داریم چه با مشکل چه بی مشکلWink
یک رنگ که باشی زود چشمشان را می زنی خسته می شوند از رنگ تکراریت این روز ها دوره ی رنگین کمان هاست!!
مشــکلات خنده دارهیون جونگـــــ♥ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
والاعBig Grin
خداازدهنت بشنوه پینک اپلBig Grin
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشــکلات خنده دارهیون جونگـــــ♥ 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط secret.girl
خخخخخBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان