امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ooمنحرف شدن ممنوع بیدهoO

امروز رفتم کنار دریا دیدم یه مرده پشت درخته!!!!

با تعجب رفتم جلو تر!!!!

رفتم!!!!

.

.

.

.

.

.

.

.

.دیدم صدای جیق زن میاد رفتم!!!!

.

.

.

.

.

رفتم......

.

.

.

.

نزدیک درخت که شدم با فوضولی تمام سرمو کردم تو دیدم یه

پسره داره یه سوسکو میکنه تو جون یه دختره!!!

تو روح کسی که منحرفه!!!

برای یاداوری میگم نه خاله دارم نه عمه!!!

HuhHuhHuh
ادامه مطلب18+

.

.

.

.

.

.

*تو فقط به من بده

1بخواب بده

2واستا بده

3دولاشو بده

4لخت شو بده

5با لباس بده

6رو تخت بده

7رو زمین بده

8تو حموم بده

9با جیغ بده

10با ناز بده

تو هر جوری که دوس داریsmsبده

.

.

.

من چیکار کنم شما آدم شید!!!!

تو روح هر چی منحرفه!!!!!!!!!

HuhHuhHuh

Big GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ***citi girl*** ، ♠♥♦یاسمن☻☻ ، BlAcK dAy ، سانا50 ، ailreza 2014 ، sara جووووون ، Shervin_ST ، ✘Miss maryam✘ ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، مبینافرزین ، ຖēŞค๑໓ ، parisa16 ، آنی0095 ، DOLIツ2013/DEC/15 ، Ã V Ä Ť Å Ŗ ، mobina bieber ، hamid ♥ ، Minehminmin ، لیدا پرنسس قلب ها ، یلدا عبدی ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، rana m ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، בחור משוגע ، صالح02 ، n1379sh ، عاشق الکترونیک ، bieber fan ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، تنهای تنها ... ، sara-ice girl ، TurK WolF ، سورنا فاول ، marjan74 ، otrisa ، *mehrzad* ، இFATEMEHஇ ، سووگند ، *Armila* ، asal.hz ، روناک 7 ، پگی ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، mahdi1441 ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، آنید 1 ، キム尺刀ム乙 ، P e D i ، آرمان♥♥♥ ، SÅℋAℕⅅ ، ღ ツ setareh ツ ღ ، Mr.Robot ، -Edgar ، (-_-) ، در یاا123 ، spent † ، amaya nanaz ، Meteorite ، شکوفه2 ، pink lady ، . . . P oo R ! A . . . ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، سیما سارا ، f a t e m e h ، اریتان ، ɱɪɾʌʛє ، armit ، گل شکر ، mina-2mrp ، ρåяįα..... ، an idiot ، Ayda khoshgele ، سعاد جون ، Brooklyn Baby ، mehdi76 ، parmisa ، Yasss ، تروشکا15 ، هاکان ، عصلان ، parisa y ، ققنوس طلایی ، حانی خوشگله. ، leilajoon♥♥ ، negin2000 ، تیناجونی ، LIGHT ، D.I.Z.E.R.E ، !!sheatoonak!! ، ROhÅற ، نگین15 ، ★~Ѕдула~★ ، M.sadegh77 ، ❤R@TA❤ ، Av!Sh@ 1D ، نفس. ، عشق =......... ، هاناجون ، جوجو خوشگله ، šhεïdα ، r.hadis ، کیاندخت ، نگین..... ، i m a n ، Avril. ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، ♣yas♣ ، ♥shaqayeq♥ ، ~ALONE GIRL~ ، _єяяσя_ ، [χσℓσνєѕтєя] ، Mohammad 77 ، hesamzibaee ، яᎧмιиα ، تینا(خوش قیافه انجمن) ، ش ش ش شیطونک 16 ، Dragon_FM ، #marya# ، pardis! ، poorzoor ، جانگ یونگ هوا ، ملاهت ، سلنا جوووووووووووووووووون ، سیدپویا ، єℓнαм ، دخترغمگین ، saharsa ، *ماهور* ، الهه 1379 ، پریسیما ، رضانژاد ، عشق سلنا ، A General ، ~~SARA:HIVA~~ ، sogol15 ، شیطون کوچولو ، sd17 ، asa14 ، Mehdi 75 ، Dead-Girl ، *MAHYA ، m love f ، hiva1 ، هیون جونگ ، *نیوشا*14 ، Tɪɢʜᴛ ، اندريا ، alishariati2011 ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، kosar93 ، ملودیv ، بتسابه1 ، CTG ، عذرا 79 ، اشا ، The Ginkel ، BEHI50 ، میم بده ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، cheshm asali ، majede ، عاطی جوجو ، HediVampire ، Directioner_kimia ، dark heart ، anita299 ، Mason ، آرتـان ، zahra HA ، saba 3 ، мoвιɴα т ، golbarg 284 ، امیر خفن ، Roooya ، mohsen30man ، parsa817 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، **ترانه** ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، I am the Queen ، خانم خلاق ، zahra160 ، First Star ، amirfg ، ~.ArPiNe.~ ، ساکورا ، Razieh.M ، " Arrow" ، Sadaf 2014 ، ᖇᗩᖺᗩ ، @AMIN@ 2002 ، pink girl45 ، REYHAN75 ، پرییییییییی ، ℜ. mti ، نازنین زیودار ، aliali321 ، Sara2014 ، ♥ فرشته 87♥ ، ❤уαѕαмιη❤ ، یاسمن144 ، اوا2014سابق ، sahar bala ، narges 021 ، †cυяɪøυs† ، ✘Nina✘ ، caran ، ღ narges ღ
آگهی
هع......باحال بود.من یکی که دیگه اخر منحرفم.ممنون.Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer ، @AMIN@ 2002
انحراففقط یه لحظست بعدش میرهUndecided
Ooمنحرف شدن ممنوع بیدهoO 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer ، @AMIN@ 2002
خخخخخخخخخخخ باحال بود 3 پاسسسسسسسسسس!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer
باحال بود مرسی
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer ، ღ narges ღ
عالی بودسپاس دادم
❤خیــــلی سـخته عاشــق کسی باشی که روحشــم خبــر نداشـتته باشه ولی خیلی شرینه عاشــقانه یواشکی نگاهش کنی تو دلت بگی دوست دارم❤

سربزنی خوشحال میشم
شهرک دخترانhttp://urbsgirls.blogfa.com /
کلبه کوچک کودکان سرطانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ilove1320.blogfa.com
http://sherziba.loxblog.comנڵכ ּۅݜتﮧ ﮧاے נڵ
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer
آگهی
عالی بود 3باس
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer
ممنون
             تو نباید کسیو مجبور کنی که بخوادت 
                  اونا خودشون باید تورو بخوان :> 
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer
خیلی عالی بووووووووووووووووووووووووووود....
+سپاسHeartBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer
منم بت نشسته دادمDodgy
منحرف سپاسو ميگمTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer ، هاکان

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افعال معکوس دخترانه ( ورود 2خترا ممنوع )
  سرکاری(*-*) ورود افراد با جنبه ممنوع نمی باشد(2)
  سربازی رفتن دخترها !!!! ورود بی جنبه ها ممنوع !!!
  جوك هاي دخترونه باحال اقا پسرل بيان (ورود دخترا ممنوع)
  پرچم دختر بالاس (اکیدا ورود پسرا ممنوع) اگه دختری بیا تو که از دستت میره
  ورود دخترا ممنوع خطر گریه کردن
  دخترای خوشگل سایت بیان تو (ترول های ضد پسر... مطالب ضد پسر...(ورود پسرا اکیدا ممنوع)
  پرچم دختر بالاس (اکیدا ورود پسرا ممنوع) اگه دختری بیا تو که از دستت میره سری دوم
  اینارو چند بار تکرار کن (ورود بی جنبه ها ممنوع. باتشکر)
Star سرکاری(*-*) ورود افراد با جنبه ممنوع نمی باشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان