امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانمهایی که به عجیب ترینهای دنیا اعتیاد دارند (تصاویر)

وقتی کە صحبت از اعتیاد میشه، همه‌ی ما، مواد مخدر را بە یاد می آوریم، اما در این مطلب درمورد خانمهایی صحبت می کنیم کە اعتیاد بە چیزهای عجیب و غریبی دارند!

به گزارش ایران ناز این خانم آنقدر موهای بلندش رو دوست داره ک حتی حاضر نمی شود با وجود کمر درد و گردن دردی کە بە خاطر سنگینی موهاش دچار شده کمی از موهایش را کوتاه نماید.

مو های بسیار بلند این خانم در زندگی روزانه وی نیز مشکلات بسیاری ایجاد کرده اما اعتیاد بە داشتن موی بلند نمی گذارد این مشکلات حل شوند. خانمهایی که به عجیب ترینهای دنیا اعتیاد دارند (تصاویر) 1 خانمهایی که به عجیب ترینهای دنیا اعتیاد دارند (تصاویر) 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.irannaz.com/user_files/image/image55/0.372921001362773112_irannaz_com.jpg دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.irannaz.com/user_files/image/image55/0.385494001362773112_irannaz_com.jpg معمولأ با دیدن و یا شنیدن صدای زنبور همه بە دنبال پناهی برائ نیش نخوردن می باشند اما این خانم به نیش زنبور عسل اعتیاد دارد و خودش بە دنبال نیش خوردن است تا جاییکه با پیدا کردن زنبور ها و قرار دادن آنها روی نقاط مختلف بدنش بدون هیچ ترس و نگرانی بە دنبال رفع این اعتیاد است.

خانمهایی که به عجیب ترینهای دنیا اعتیاد دارند (تصاویر) 1 خانمهایی که به عجیب ترینهای دنیا اعتیاد دارند (تصاویر)
اما نوع دیگر جالب اعتیاد ها خوردن یک ماده جالب بە عنوان تنقلات و حتی غذای اصلی است.این دختر خانم جوان عادت بە خوردن شن و ماسه دارد و اگر شن و ماسه در دسترسش نباشد ناخن هایش را می خورد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.irannaz.com/user_files/image/image55/0.389590001362773112_irannaz_com.jpg و اما جولیا بنت عبدالله، زن ۴۰ ساله ای است کە بە سبب تاخیر روزانه و رفتن مداوم بە حمام شغل خود را از دست داد.این زن مالزیایی روزانه پنج تا شش ساعت در حمام بە سر می برد. جولیا روزی ۳۰۰ بار دستان خود را می شوید و ۲۵ بار بە حمام می رود.جولیا می گوید: بە این بیماری در سن ۲۰ سالگی زمانی کە در آزمایشگاه ها کار می کردم و مجبور می شدم خون، ادرار و … را لمس کنم، مبتلا شدم.
خانمهایی که به عجیب ترینهای دنیا اعتیاد دارند (تصاویر) 1 دختری که پلاستیک می‌خورد

این دختر ۱۸ ساله که در کالیفرنیا آمریکا زندگی می‌کند در ۱۱ سال قبل حدود ۶۰ هزار شیء پلاستیکی خورده است. «کیلین» در توضیح این ادعا گفته است: تاکنون ۱۲ کنترل تلویزیون، حدود پنج هزار مهره پلاستیکی، ۱۰ بطری آب و دیگر اشیاء پلاستیکی را خورده‌ام.

او همچنین گفت: پلاستیک تنها چیزی است که دوست دارد بخورد و احساس می‌کند بە خوردن آن نیاز دارد.

کیلین که بیشتر پلاستیک‌های مصرفی‌اش را از رستوران محل کارش جمع‌آوری می‌کرد، گفت: ساختار تشکیل دهنده کنترل تلویزیون یکی از خوشمزه‌ترین پلاستیک‌هایی است که خورده‌ام.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.irannaz.com/user_files/image/image55/0.405173001362773112_irannaz_com.jpg
خانمهایی که به عجیب ترینهای دنیا اعتیاد دارند (تصاویر) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط I LOVE YOU FARHAD ، sandi ، Hesam88
آگهی
اخریش جالبه احمق پلاستیک میخوره خنگه Big Grin
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
منم اعتیاد دارم معتادم ب اینترنت

باید منو ببرید ب کمپ ترک اینترنت
پاسخ
(13-04-2014، 19:59)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy
سعی کن آنقدر کامل باشی
که بزرگترین تنبیه تو

برای دیگران
گرفتن خودت ازآن ها باشد.
Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(13-04-2014، 20:04)حسنیه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 19:59)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy

چیه؟ بد نگاه میکنی طلب کاری؟ جدید...........
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  غمگین ترین جمله دنیا!!
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان به دنیا اومدن سید پوتین
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
  14 چهره مشهور دنیا هنگام مرگ چه گفتند؟
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه

پرش به انجمن: