امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونالدو: مي‌خواهم در کشورم قهرمان اروپا شوم

رونالدو: مي‌خواهم در کشورم قهرمان اروپا شوم 1

مهاجم پرتغالي رئال مادريد با خوشحالي از رکوردشکني در ليگ قهرمانان اروپا مي‌گويد اکنون تنها به قهرماني در اين رقابت‌ها فکر مي‌کند.
کريستيانو رونالدو در بازي برگشت برابر بايرن‌ مونيخ موفق شد دو گل براي تيمش به ثمر برساند تا تعداد گل‌هايش در رقابت‌هاي اين فصل ليگ قهرمانان اروپا را به عدد 16 برساند و با کنار زدن ژوزه آلتافيني و ليونل مسي تنها بازيکن ليگ قهرمانان باشد که در يک فصل شانزده گل به ثمر رسانده است.

کريستيانو رونالدو پس از صعود تيمش به ليگ قهرمانان اروپا گفت: بازي بسيار خوب و کاملي برابر بايرن‌ مونيخ به نمايش گذاشتيم. زدن سه گل به بايرن‌ مونيخ در نيمه نخست باور نکردني بود‌. ما از همان ابتداي مسابقه اعتماد به نفس بالا و انگيزه زيادي داشتيم که به فينال اين رقابت‌ها راه يابيم. مي‌دانستيم که بازي در آليانس‌آره‌نا کار آساني نيست. اما گل زودهنگام راموس به ما کمک کرد تا اين ديدار را با پيروزي پر گل پشت سر بگذاريم. به نظرم شايسته حضور در ديدار فينال بوديم. از همه بازيکنان رئال مادريد که تلاش زيادي براي موفقيت تيم کردند تشکر مي‌کنيم. سه، چهار سال بود که در نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا شکست مي‌خورديم اما اکنون توانستيم با شايستگي به فينال ليگ قهرمانان اروپا راه يابيم.

مهاجم پرتغالي رئال مادريد درباره رکوردشکني در ليگ قهرمانان اروپا گفت: به دنبال رکوردشکني بودم اما اگر اين اتفاق رخ نمي‌داد ديوانه نمي‌شدم. بايد از گرت بيل به خاطر پاس زيبايش تشکر کنم. گل‌هاي من محصول تلاش همه بازيکنان تيم است. از اين که رکورد گلزني در يک فصل ليگ قهرمانان اروپا را شکست دادم بسيار خوشحالم. اکنون تنها به يک چيز فکر مي‌کنم آن هم کسب قهرماني در اين رقابت‌هاست. فينال‌ها هميشه پيچيده و نزديک هستند. برايم مهم نيست که تيم مورينيو به فينال بيايد يا تيم ديگر. فينال در کشور من برگزار مي‌شود و مي‌خواهم قهرماني را هر طور که شده کسب کنم.

کريستيانو رونالدو با دو گلي که در بازي برابر بايرن مونيخ به ثمر رساند تعداد گل‌هايش در تاريخ ليگ قهرمانان اروپا را به 67 گل رساند تا با رکورد ليونل مسي برابري کند. رائول با 71 گل برترين گلزن تاريخ ليگ قهرمانان اروپاست
رونالدو: مي‌خواهم در کشورم قهرمان اروپا شوم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، parisa16 ، maria-masiha
آگهی
به خواب ببینه
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
پرتغال بدون رونالدو هیچه..SleepySleepySleepy:cool::cool:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  فیورنتینا 1-3 اینتر: قهرمان به صدر رفت
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  شما بگویید: قهرمان UCL 2021 کدام است؟
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان