امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از مدارس با منوی باز غذا تا دختران سوخته شین آباد! (ی سر بزن)

Thumbs Down 
- درحالی که برای سال تحصیلی جدید، حداکثر شهریه یکی از مدارس غیر انتفاعی تهران، ۱۷ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان اعلام شده است، هستند مدارسی هم که نرخ سالیانه آن‌ها برای هر دانش اموز بیش از این رقم آب می‌خورد. درحالی که خانم میم از دلایل توجیه کننده خود برای ثبت نام دخترش در دبیرستان غیرانتفاعی واقع در یکی از مناطق شمال تهران به رغم هزینه‌ی چند میلیونی آن صحبت می‌کرد و آموزش‌های اختصاصی و تفریحی و وجود منوهای باز ناهار! را “عالی” می‌خواند ناخوداگاه یاد دختران سوخته‌ی مدرسه شین آباد پیرانشهر افتادم که پاییز سال گذشته ظاهر و روحیه و امید و باورهای معصومانه کودکانشان در حادثه‌ی آتش سوزی مدرسه سوخت. از مدارس با منوی باز غذا تا دختران سوخته شین آباد! (ی سر بزن) 1 از مدارس با منوی باز غذا تا دختران سوخته شین آباد! (ی سر بزن) 1 - برابری و دستیابی یکسان به امکانات مادی و همگانی مطمئن اگر از توان دولت خارج است، پیشگیری از سوختن و برهم پیچیدن آینده کودکان این مرز و بوم دراثر حماقت‌ها، بی توجهی‌ها و نادیده گرفتن‌ها که دیگر نشدنی نیست! آن‌ها مخارج تحصیلی چند ده میلیونی نمی‌خواهند، آن‌ها استخر و سالن‌های ورزشی اختصاصی و رستوران‌های داخلی در مدرسه نمی‌خواهند، آن‌ها امنیت می‌خواهند، بدیهی‌ترین امکانات….!

براستی تأمین امکانات امن و امان عمومی، چقدر وقت و هزینه مسئولین را خواهد گرفت؟ درمقابل وسواس در استاندارد کردن امثال یک بخاری نفتی، چقدر سیران ها و ساریناها از مرگ نجات یافته و به زندگی برخواهند گشت؟

+جا دارد یادی کنم از سیران یگانه و سارینا رسول‌زاده که مردند!

و فریده امیدوار، آمنه راک، نادیا صالح، مبینا پرکم، آمنه اسماعیل‌پور، مهناز محمدپور، سیما شادکام، سیما مرادی، آرزو طاهرآبادی، شادی ابراهیمیان، اسرین معروفی و اسمعه دروی که پس از گذر ۹ ماه اوضاع مناسبی ندارند و هرکدام آثاری سوختگی قابل توجهی در صورت، گردن، دست و بدن خود دارن
از مدارس با منوی باز غذا تا دختران سوخته شین آباد! (ی سر بزن) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط کبرا(دشمن افعی خخخخ) ، دیانا2 ، 7383 ، پری خانم ، ~Mahnaz~ ، آدنیوس2 ، BlAcK dAy ، இFATEMEHஇ ، ×~parand~× ، ahed ، Interstellar ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، ~~SARA:HIVA~~ ، لی مین هو3 ، kimiyaO_o ، aaarrreeef ، . . . P oo R ! A . . . ، شکوفه2 ، نفس. ، negin2000 ، دخترک ، hokm ، ~ALONE GIRL~ ، nahid☺ ، TARA* ، parisa16 ، ❤R@TA❤ ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، shayesteh prans ، | NEON DEMON | ، amy roz ، Atena2000 ، **li@** ، ☺t@k selooli☺ ، نابغه ، narges 021 ، مهربان ترین دختر دنیا ، ali835 ، تیلور خوشگله ، perow ، pesare_e_bad ، "تنها" ، Alone little Girl ، سوزان 14 ، hanie directioner ، zahra160 ، مرضیه 79 ، دعا کنید ، عارفه
آگهی
اخی یاس برای این بچه هایی که تو روستا بر اثر بخاری نفتی میسوزن یه اهنگ میخوانه خیلی قشنگه
دوس دارم ی گوشه بشینم های های گریه کنم
اونقدگریه کنم خداجون اونقدگریه کنم…
تاخودت ازاون بالابیای پایین
ی دونه سیلی بزنی!!!
بعد یه چشمک بزنی!!
بگی درستش
میکنم

چه حرف بی ربطیست که مرد گریه نمی کند
    گاهی آنقدر بغض داری که فقط باید مرد باشی تا بتوانی گریه کنی…

کاش یکی پیدا میشد که وقتی میدید گلوت ابر داره و چشمات بارون ، به جای اینکه بپرسه “چته ؟ چی شده ؟” ؛ بغلت کنه و بگه “گریه کن” …

آنکه می رود فقط می رود ولی آنکه می ماند درد می کشد ، غصه می خورد ، بغض می کند ، اشک می ریزد و تمام اینها روحش را به آتش می کشد و در انتظار بازگشت کسی که هرگز باز نخواهد گشت آرام آرام خاکستر می شود …
    آری ، این است خاصیت عشق یک طرفه …

درد اگر سینه شکافد ، نفسی بانگ مزن ! درد خود را به دل چاه مگو !
    استخوان تو اگر آب کند آتش غم ، آب شو ، آه مگو !

من ماندم و حلقه طنابی در مشت
    با رفتن تو به زندگی کردم پشت
    بگذار فردا برسد می شنوی
    دیروز غروب ، عاشقی خود را کشت

بعضی مواقع
دنبال یک کلید”Shift” میگردم
برای دیدن اون روی آدمــــهــــا!.

دلم میخواست یکی رو داشتم بعضی وقتا که مردم خستم میکنن میومد
کنارمو دستاشو می گذاشت دوطرف صورتم زل میزد تو چشام
میگفت ؛ بیبین ..تو من و داری

وقتی زنی دیوانه وار باتو بحث میکنه خوشحال باش…!!
چون سکوت زن, نشانه پایان توست…!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(19-04-2014، 9:19)دیانا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخی یاس برای این بچه هایی که تو روستا بر اثر بخاری نفتی میسوزن یه اهنگ میخوانه خیلی قشنگه

اونا تو روستای درود زن بودن اینا ی جا دیگه ان
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤ ، مهربان ترین دختر دنیا ، | NEON DEMON | ، دعا کنید
اقا بی انصافی نکنید میای نظر میدید سپاس هم بدید
پاسخ
آدم جیگرش واسه این طفل معصوم ها میسوزه!SadSadSad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
داداش باید بهت گفت حامد نیوز انجمن Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
چه زش شده بودUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(19-04-2014، 9:31)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-04-2014، 9:19)دیانا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونا تو روستای درود زن بودن اینا ی جا دیگه ان
ادم با چنگال اب بخوره ولی انقدر خیت نشه:84:
:84:
Heart
درود بی کران بر کوروش کبییییییییییییییییرHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، pooriyakhorrami
(26-04-2014، 15:31)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش باید بهت گفت حامد نیوز انجمن Big Grin

لقب خوبیهBig GrinBig GrinBig Grin:cool:
پاسخ
متــــــــاسفم واقعا
کاش . کاش . کاش . کاش . کاش . کاش . کاش . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متهم اصلی تجاوز به کودکان در مدارس کیست؟
  هدیه ی خوب من؛برای همه ی دختران انجمن فلشخور
  40کار که دختران نمیتوانند انجام بدهند
  نظرتون درباره ی نسل سوخته چیست ؟ (1)
  عكس هاي دختران بالا شهر اون قديما
  جراحی های زجر اور این دختران برای زیبا شدن
  saja.medu.irسامانه ثبت نام مدارس شاهد 99-1400
  عشق پسران بیشتر است یا دختران
  ترفند عجیب و بسیار جالب دختران مسلمان ترکیه !!!!!!!!!بدوبدو خیلی خیلی باحاله
  عکس های دیدنی از دختران شبیه شخصیت کارتونی.!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان